skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Sabre

  Jde o bezpečnostní firmu s více než 40letou tradicí. Vyrábí produkty, které vám mohou zachránit život. V jejich produktovém portfoliu najdete pepřové spreje, paralyzéry, spreje proti psům i medvědům nebo osobní alarmy.

 • Sawyer

  Americká společnost Sawyer Products vznikla v roce 1984 a od té doby nabízí celou řadu prostředků na ochranu před sluncem, hmyzem a ošetření zranění v přírodě. Nejvíce se však proslavila svými filtry na vodu. Ty jsou velice jednoduché, snadno přenosné a umožní vám získat pitnou vodu kdekoliv na světě.

 • Scoutguard

  Pod touto značkou se skrývá výrobce fotopastí. Ač má celkově skromné portfolio, může se pochlubit několika produkty s obdivuhodnými parametry — za vyzdvihnutí stojí především nízká energetická náročnost a daleký dosvit v noci.

 • Sellier and Bellot

  Sellier & Bellot v současnosti sídlí ve Vlašimi a patří k nejvýznamnějším strojírenským firmám v Česku. Zde vyvíjí a vyrábí pistolové, revolverové, brokové i kulové náboje. Většinu produktů, které ze středu Čech odchází, tvoří náboje pro lov a sport.

 • Shimano

  Firma vznikla roku 1921, v japonské Osace ji založil Shozaburo Shimano. V sedmdesátých letech začala s výrobou navijáků, prutů a chladniček. Dnes se Shimano dělí na tři divize – cyklistika, outdoorové sporty a rybolov.

 • Sig Sauer

  Sig patří k 5 největším producentům zbraní na světě. Jeho doménu představují krátké ruční palné zbraně. Mají prvotřídní zpracování, extrémně dlouhou životnost, jsou spolehlivé. To jsou důvody, proč je používá například FBI či Navy Seals.

 • Sightron

  Japonský výrobce puškohledů a kolimátorů dělá, co je jeho povaze nejbližší: výrobky top kvality a precizního zpracování. Díky tomu se firma těší celosvětovému uznání. Posuďte sami. Tělo z jednoho kusu tvrzeného hliníku Aircraft je odolné vůči nárazům.

 • Silky

  Silky je japonský výrobce ručních pil. Jeho historie sahá až do počátků 20. století. Jde tedy o již tradiční společnost s japonskou kvalitou pilových listů. Mezi jejími produkty však nenajdeme pouze běžné ruční pily, ale také pily na tyči pro údržbu stromů, nebo sekyrky a další nástroje pro práci se dřevem.

 • Snow Wolf

  Čínský producent airsoftových replik známých zbraní. Odstřelovací pušky jako M24 nebo M82A1 patří mezi jeho nejznámější modely. Také vyrábí reprodukce zbraní z 2. světové války. Například německou pušku Mauser Kar98K nebo ruský samopal PPŠ-41.

 • Sony

  Jde o jednu z nejznámějších globálních technologických společností, která vyrábí vlastní televize, kamery, projektory, fotoaparáty, smartphony a samozřejmě také baterie. Poslední jmenovanou kategorii najdete i na našem e-shopu.

 • SPA

  Že značka Made in China mění svůj význam k lepšímu, svědčí i to, že SPA vyváží zboží do celého světa a kam přijde, tam s ním sklízí úspěch. Vzduchové pušky a pistole má kvalitní a cena je bezkonkurenční, levněji než Číňané to nikdo nezvládne.

 • Spartan Precision Equipment

  Britský výrobce Spartan Precision Equipment se zabývá výrobou lehkých a kompaktních dvojnožek, trojnožek, adaptérů a jiného příslušenství pro zbraně.

 • Spielberg Brno

  Zbrojovka vznikla v roce 2002 a jak sama říká, bylo to proto, že jí na našem trhu chyběla větší nabídka flobertek. První kus doputoval k zákazníkovi o deset let později. Spielberg tehdy představil jednorannou flobertovou pušku 100F cal. 6 mm.

 • SRC

  Starrainbow Company vznikla na Tchaj-wanu v roce 1993. Zpočátku se věnovala výrobě hraček pro domácí trh, ale s rostoucí popularitou airsoftu v devadesátých letech se vydala na cestu za svým snem – stát se nejlepším airsoftovým producentem na světě.

 • Steambow

  Steambow je firma nabízející špičkové kuše s pneumatickým pohonem, pistolové kuše, luky a nejrůznější příslušenství. Podnik vznikl fúzí velkého nadšení a know-how z nejrozmanitějších průmyslových odvětí; od aerokosmonautiky přes automotiv až po zbrojní.

 • Storm

  Jde o finského výrobce nejrůznějších druhů návnad na ryby.V jeho nabídce najdete jak ripery, tak i woblery.

 • STTi

  Spring Time (STTi) je zkušeným výrobcem airsoftových zbraní, kuliček a příslušenství s více než 30letou tradicí. Ve světě má výbornou reputaci, protože její produkty a zákaznický servis dosahují vysoké kvality.

 • Sufix

  Rybářské vlasce Sufix se dají popsat jako spolehlivé a poctivé výrobky. Značka vyrábí pletené šňůry s ideálním kruhovým průřezem. Nabídku doplňují 100% fluorokarbony a monofilní vlasce.

 • Summit

  Jde o amerického výrobce loveckých a mysliveckých posedů. Pokud se vám nechce stavět vlastní posed a rádi měníte své lovecké pozice v revíru, jste ideálním zákazníkem značky Summit.

 • Swagger

  Revoluční bipody Swagger vám budou stabilní oporou v každé situaci. Ať už se vydáte lovit kamkoliv, terén nebude vaším nepřítelem. Pokryjete mnohem větší prostor a už vám neunikne žádný cíl.

 • Swiss Eye

  Swiss Eye je německý výrobce sportovních a ochranných střeleckých brýlí. Všechny modely mají netříštivé čočky s vrstvou chránící proti zamlžení a poškrábání. Samozřejmostí je také UVA, UVB a UVC ochrana.

 • Swiza

  Švýcarské kapesní nože Swiza jsou celosvětově známou záležitosti. Jsou malé, lehké a pojmou někdy až neuvěřitelné množství nástrojů. Dnes mají také ergonomicky tvarovanou rukojeť s pojistkou proti nechtěnému zavření čepele.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.