skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • A.C.M.

  A.C.M. je čínský výrobce taktických doplňků a příslušenství pro airsoft. V jeho nabídce najdete batohy, taktické vesty, oděvní součásti, ochranné masky, stehenní pouzdra, sumky na zásobníky a množství dalšího podobného vybavení.

 • A1 Self Defense Products

  A1 Self Defense Products je výrobce nástrojů pro sebeobranu. Mezi jeho nejúspěšnější produkty patří pepřové spreje. Ty dodává hned v několika variantách. Liší se jak objemem, tak i typem spreje.

 • Acetech

  Odkud se vzaly nasvětlovací tlumiče Acetech neví ani samotný strýček Google. Co však víme je, že tyto tlumiče skvěle oživí vaše noční airsoftové bitvy.

 • Adventure food

  Jde o českého výrobce a zároveň i jednu z předních značek zabývající se výrobou a vývojem dehydrovaných jídel. Jsou to již hotová jídla na cesty, které využijete na výletech do hor, stanování nebo cyklistice.

 • Adventure Menu

  Tuzemský výrobce jídel na cesty s dobrým jménem na českém i zahraničním trhu. A to především díky svým pevným zásadám: 100% přírodní suroviny, ručně vařená jídla a dlouhá trvanlivost. Vyrábí jak sterilovaná, tak i dehydrovaná jídla a snacky.

 • AGM

  Jde o čínského výrobce airsoftových zbraní nejrůznějších kvalitativních parametrů od low-endu až po špičkově propracované zbraně v kovovém provedení. AGM tak ukazuje, že si u nich vybere opravdu každý milovník airsoftu.

 • Air Arms

  Už téměř pět dekád dodávají Britové na trh vzduchové zbraně, které jsou oblíbené po celém světě. Co Air Arms řadí ke špičce? 3 věci. Vyrábí na těch nejkvalitnějších CNC strojích. Ke spolupráci si pozvali vrcholové střelce a top inženýry. Zároveň investují do vývoje.

 • Air Chrony

  Český výrobce chronografů vsází především na kvalitu a spolehlivost. Air Chrony tak platí za technologickou špičku v oboru. Čím se jeho zařízení na měření rychlosti a kinetické energie střely liší od konkurence? Zejména komplexností výrobků.

 • Airgun Royal

  Česká firma Airgun Royal je na trhu PCP vzduchovek poměrně nová, avšak postupně se dostává do povědomí střelecké veřejnosti. Zásluhu na tom má zatím jediný, avšak velmi povedený model Thunder.

 • Airgun Technology

  Česká firma Airgun Technology působí na trhu již 5 let. Zabývá se vývojem a výrobou vzduchovek s Bullpup konstrukcí, které jsou mezi střelci velmi žádané. Všechny jejich vzduchovky splňují ta nejpřísnější kritéria, jsou tedy vhodné pro profesionální sportovní sřelbu a dokonce i lov.

 • AirMaks Arms

  Novým hráčem na poli PCP vzduchovek je český výrobce AirMaks Arms. Své působení oficiálně odstartoval v roce 2018 v Praze. Konstruktéři však nejsou žádní nováčci, ale ostřílení matadoří, kteří všechny nabité zkušenosti vložili do prvního modelu s názvem Caiman.

 • Alfa Proj

  Alfa Proj je ryze český výrobce, prodejce a exportér ostrých zbraní, jehož založení se datuje k roku 1993. V současné době si drží jedno prvenství – má nejširší sortiment revolverů v Česku i celé střední Evropě.

 • Alpenheat

  Jde o rakouského výrobce vyhřívaných produktů. Jádro jejich produktového portfolia tvoří především vyhřívané produkty, které jsou typické pro zimní sporty. Lyžaři tak nemusí mít zmrzlé své končetiny ani nic jiného.

 • Alpina Sport

  Jde o outdoorovou značku německého výrobce Umarex. Najdete pod ní taktické nože, mačetu, sekyrku nebo kvalitní otočnou čelovou svítilnu.

 • Altaros

  Česká firma Altaros je již od roku 2008 předním světovým výrobcem regulátorů a příslušenství pro PCP pušky. Na kontě mají vůbec první regulátor, který lze instalovat bez nutnosti nevratných úprav na zbrani. Větrovce Altaros M24 se již během testů podařilo dosáhnout úctyhodné přesnosti 1 MOA na 200 m.

 • Ameristep

  Ameristep pochází z USA. Přístup k lovu je tam zcela jiný než v Evropě, ale jedno mají společné. Lovecký úspěch začíná momentem překvapení. To je to, co Ameristep poskytuje lovcům již více než 20 let, dělá totiž maskovací stany, které skryjí lovce před kořistí.

 • APS

  APS Airguns vznikla v roce 2001 v Hong Kongu a v současné době velmi rychle roste. Specializuje se na výrobu tréninkových zbraní a vybavení pro ozbrojené složky. S využitím znalostí z tohoto odvětví se jí podařilo vytvořit novou produktovou linii — Elektrické zbraně s blowbackem (EBB), které jsou na airsoftovém trhu velmi žádané.

 • Ares

  Ares je poměrně mladou firmou, která se na trhu pohybuje od roku 2010. A mladá krev sebou přináší řadu inovací. ARES neustále pracuje na vývoji nových mechanismů pro airsoftové zbraně. Mezi hráči si rychle vytvořil dobré jméno.

 • Arken Optics

  Arken Optics USA je renomovaný výrobce vysoce kvalitních puškohledů a příslušenství, který je známý svým závazkem k přesnosti, spolehlivosti a inovaci. Společnost byla založena s cílem nabídnout střelcům, lovcům a outdoorovým nadšencům optiku, která ve své cenové relaci nabídne bezkonkurenční přesnost a spolehlivost za všech okolností.

 • Armytek

  Tato kanadská společnost vznikla v Ontariu v roce 2007 a od té doby se řadí k předním výrobcům svítilen, které ocení profesionálové z řad ozbrojených složek, ale také myslivci a nadšenci do outdoorových aktivit. Armytek na všechny své výrobky poskytuje desetiletou záruku.

 • Arpol

  Arpol je polský výrobce trvanlivých potravin. Mezi jeho hlavní odběratele patří polská armáda a další subjekty spojené s polskou národní bezpečností. Výrobky určené pro armádu jsou pověstné především dlouhou trvanlivostí a vysokou kvalitou.

 • AS-TEX

  Česká firma AS-TEX se zabývá výrobou a prodejem vybavení především pro airsoft, paintball, ale také pro volný čas v přírodě. Vznikli v roce 2010, kdy uvedli na trh první modely taktických vest především pro airsoftové hráče. Od té doby urazili kus cesty a nyní nabízí široký sortiment airsoftového vybavení.

 • ASG

  ASG vyrábí věrné repliky střelných zbraní, které nenechají chladným především milovníky airsoftu. Většina zboží má licenci od výrobců originálu. Vzduchové CO2 zbraně ASG používají jako střelivo ocelové broky. Proto se hodí jak na hobby, tak i destruktivní střelbu.

 • Atak Arms

  Atak Arms Zoraki patří k dalším tureckým výrobcům vzduchových zbraní. Firma se specializuje na plynové signální pistole a revolvery. V její nabídce se i nově objevují sportovní vzduchové pistole.

 • ATN

  ATN je americký výrobce optických zařízení s nočním viděním a termovizí. Zobrazovací zařízení se poslední dobou vyvíjejí neuvěřitelným tempem. Důkazem toho jsou i produkty společnosti ATN, která od roku 1995 uvedla už čtvrtou generaci optik s nočním viděním.

 • Avalon

  Avalon je značka lučištnického vybavení. Jediná věc, kterou Avalon nevyrábí jsou luky. Jinak si od této značky koupíte opravdu vše spojené s tímto specifickým sportem.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.