skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Air Arms

  Už téměř pět dekád dodávají Britové na trh vzduchové zbraně, které jsou oblíbené po celém světě. Co Air Arms řadí ke špičce? 3 věci. Vyrábí na těch nejkvalitnějších CNC strojích. Ke spolupráci si pozvali vrcholové střelce a top inženýry. Zároveň investují do vývoje.

 • ASG

  ASG vyrábí věrné repliky střelných zbraní, které nenechají chladným především milovníky airsoftu. Většina zboží má licenci od výrobců originálu. Vzduchové CO2 zbraně ASG používají jako střelivo ocelové broky. Proto se hodí jak na hobby, tak i destruktivní střelbu.

 • Balistas

  Jde o naši vlastní značku produktů, které dodávají velmi výhodný poměr cena/výkon. Balistas nabízí produkty, které konkurence buď nemá, nebo je nabízí za výrazně vyšší ceny. Najdete zde například ocelové BB broky, vzduchovkové terče nebo šípy.

 • Cometa

  Španělská značka vyrábí kvalitní vzduchové zbraně už od roku 1874. Vysokou laťku drží celou tu dobu. Jak to dělá? Ostřílení jižanští chlápci z Comety říkají, že to pro ně není práce, ale řemeslo. I z toho důvodu drží výrobu stále doma.

 • Crosman

  Když si William McLean roku 1923 nechal patentovat návrh své vzduchovky, těžko mohl tušit, že téměř za sto let bude jeho firma z newyorského Rochesteru udávat směr ve výrobě vzduchových zbraní.

 • Evanix

  Evanix se zaměřuje na PCP zbraně. Boduje slušnou povrchovou úpravou a pažbami z ořechu či dřeva sepetia. Kvalita produktů souvisí s tím, že veškerá výroba probíhá přímo ve firmě. Díky tomu i rychleji reaguje na potřeby trhu, které se promítají do inovací.

 • Kalibrgun

  Značka u nás vyrábí vysoce výkonné PCP zbraně. Ptáte se, jestli má český Kalibrgun něco společného s tím ruským? Odpověď zní: Да. Firma vznikla roku 2005 v Moskvě a v Praze otevřela moderní výrobnu, ve které najdete ty nejkvalitnější CNC stroje.

 • Kral Arms

  Tradiční turecký výrobce větrovek dodal na trh za posledních 20 let neuvěřitelných 3 000 000 kusů zbraní. Aktuálně se soustředí na PCP větrovky Puncher. Využijete je jak na loveckou, tak sportovní střelbu.

 • Leatherman

  Multitooly Leatherman jsou zárukou kvalitních univerzálních nástrojů, které pomohou při práci i na cestách. Firma je synonymem pro nekompromisní kvalitu, která se projevuje na neuvěřitelné odolnosti a životnosti výrobků.

 • Mora

  Skandinávci se rádi vrací ke kořenům. Vědí totiž, že co je dobré, přetrvá. Příkladem je švédská vesnice Mora. Nože se zde vyrábějí už více než 400 let a značka Mora of Sweden navazuje na tuto tradici.

 • Sig Sauer

  Sig patří k 5 největším producentům zbraní na světě. Jeho doménu představují krátké ruční palné zbraně. Mají prvotřídní zpracování, extrémně dlouhou životnost, jsou spolehlivé. To jsou důvody, proč je používá například FBI či Navy Seals.

 • SPA

  Že značka Made in China mění svůj význam k lepšímu, svědčí i to, že SPA vyváží zboží do celého světa a kam přijde, tam s ním sklízí úspěch. Vzduchové pušky a pistole má kvalitní a cena je bezkonkurenční, levněji než Číňané to nikdo nezvládne.

 • Taipan

  Česká značka Taipan si do názvu dala jednoho z nejjedovatějších hadů světa. A to proto, aby dokázala, že její PCP vzduchovky jsou stejně ostré a přesné.

 • Umarex

  Umarex začal roku 1972 vyrábět plynové a signální zbraně, v té době nejkvalitnější na trhu. To mu zajistilo start z říše snů. Později přidal i vzduchovky. A když dva vedoucí muže ve společnosti Wulfa-Heinze Pflaumera a Franze Wonische napadlo dělat repliky zbraní, netušili, že to je zlatá trefa.

 • UZI

  Paralyzéry UZI vznikají pod americkou taktovkou a ve světě platí za vzor, jak má kvalitní výrobek i jeho díly vypadat. S tím se pojí i spolehlivost a dlouhá životnost.

 • Valiant

  Valiant vyrábí kvalitní puškohledy pro sportovní střelbu a lov. Vznikl roku 2011 v ČR a stojí za nim střelci, kteří na trhu postrádali kvalitní optiku za solidní cenu.

 • Venox

  Česká značka Venox kompletně vybaví každého střelce, aniž by mu vyluxovala peněženku. Vyrábí toho opravdu hodně, například pouzdra na zbraně, montáže pro puškohledy, terče, střelnice, čištění na zbraně, bipody a mohli bychom jmenovat ještě spoustu dalšího skvělého příslušenství.

 • Walther

  Carl Walther puškařinu vystudoval, vzal si dceru výrobce revolverů a od roku 1886 provozoval obchod se sportovními a služebními zbraněmi. Carlův nejstarší syn a konstruktér Fritz Walter navrhl roku 1929 legendární waltherovku PP.

 • Weihrauch

  Kvalitní německé vzduchovky Weihrauch potěší srdce každého sportovního střelce. Označení Made in Germany mluví samo za sebe. Každý kus Němci prvně testují, až pak jej posílají zákazníkovi.

 • Zink

  Plánujete velkou oslavu nebo potřebujete jen pár světlic do vaší plynovky? V sortimentu německé společnosti Zink Feuerwerk naleznete vše, co potřebujete. Pyrotechnika této značky je známá svou spolehlivostí a kvalitou.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.