skip_main skip_menu skip_search

Nejen tradiční švýcarské nože

Victorinox

Victorinox

Victorinox je tradičním švýcarským výrobcem kuchyňských a multifunkčních švýcarských nožů. Společnost byla založena už v roce 1884 a v tehdy ještě chudé zemi tak pomáhala bojovat s nezaměstnaností a chudobou. A v roce 1897 značka Victorinox přišla s ikonickým švýcarským nožem, který si získal velkou oblibu po celém světě. Jde totiž o velmi praktický malý červený nůž s několika druhy čepelí a nástrojů. Typickými příklady jsou pila, šroubovák nebo vývrtka na víno.

Většina produktů této značky se vyrábí přímo ve Švýcarsku, což samo o sobě mluví o vysoké kvalitě - nehledě na to, zda jde o kapesní švýcarské nože, kuchyňské nože, nože pro profesionály, hodinky či dokonce parfémy. V cizině se vyrábí pouze cestovatelské vybavení a příslušenství, aby se zajistilo efektivní využití technických, lidských i jiných materiálních zdrojů.

Nože pro každého

Produktové portfolio Victorinox je opravdu velmi široké. Najdeme tam jak běžné kapesní švýcarské nože, tak i luxusní hodinky či cestovní zavazadla. V našem e-shopu nabízíme Victorinox kuchyňské nože a Victorinox multifunkční švýcarské nože vyráběné z vysoce kvalitní nerezové oceli. Mezi nejoblíbenější nože můžeme zařadit model Spartan. Velkému zájmu se těší i praktické nože na rajčata nebo příruční brousek.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz