skip_main skip_menu skip_search

Ruce v bezpečí

Taktické rukavice

Pomáháme s výběrem

Patří do výbavy vojáků, policistů i civilů, a to zejména hráčů airsoftu, montérů či mechaniků. Taktické rukavice jsou dělány tak, aby plnily základní funkci: ochránily ruce při taktických úkolech. Poskytují pevný úchop, mají dobrou citlivost a prodyšnost. Tyto rukavice využijete i na běžné nošení.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Taktické pracovní rukavice

Narozdíl od obyčejných pracovních rukavic lépe padnou na ruku. Takže manipulace s předměty zůstává stejně dobrá jako bez rukavic. Navíc mají protiskluzový úchop, věci vám nevyklouznou z rukou.

Povinná výbava pro hráče airsoftu

Taktické rukavice patří k základu pro airsoft. Zásah do prstů či kloubů bolí v nich bolí o dost méně. Přijdou vhod také v případech, kdy se prodíráte třeba křovím – nepoškrábete si ruce. Na taktické rukavice se používají materiály, které zachovávají dobrou hybnost a citlivost ruky. To oceníte zejména při míření.

V nabídce máme kožené taktické rukavice značky Perfecta Sands, které spadají pod Umarex. Jejich výhodu představuje speciální písková výplň. Díky ní se ruka zpevní, když ji sevřete v pěst.

Doporučené články

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Přežití ve městě? Člověk člověku vlkem!

S pořadatelem kurzů přežití jsme si povídali, jak zvládnout přežití ve městě, kdy je lepší evakuace, proč se vyplatí mít jídlo na cesty i doma. Čtěte více.

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz