skip_main skip_menu skip_search

Obušky s kolmou rukojetí

Klasické i teleskopické tonfy

Pomáháme s výběrem

Můžeme je popsat jako ruční úderné zbraně. Využijete je při sebeobraně nebo jako donucovací prostředek. Tonfy svým vzhledem připomínají klasické obušky, mají ale navíc jeden úchyt. Nabízejí tak variabilnější manipulaci. I z toho důvodu je policie čím dál víc upřednostňuje.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Klasické i teleskopické tonfy

Tonfa TR

Použitý materiál je vysoko houževnatý polypropylén. Klasický tvar plastové tonfy. Velmi odolná proti přeražení.

Skladem, ve středu 14. 12. u vás

229 Kč

Díky bočnímu úchopu si s tonfou můžete chránit předloktí a zároveň velmi rychle provést úder. Tyto obušky s kolmou rukojetí se dnes vyrábějí nejčastěji z plastu či kovu.

Nabízíme klasické i teleskopické tonfy

Standardní provedení doplňují moderní teleskopické tonfy. Mají dvě hlavní výhody. Nepřekáží na opasku při běhu. V zasunutém stavu jsou menší, a tedy nenápadnější.

Co vás možná zaujme. Tonfa jako zbraň má svůj původ v jihovýchodní Asii. V japonské Okinawě ale původně sloužila jako dřevěná rukojeť mlýnského kamene na drcení rýže nebo obilí.

Doporučené články

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Přežití ve městě? Člověk člověku vlkem!

S pořadatelem kurzů přežití jsme si povídali, jak zvládnout přežití ve městě, kdy je lepší evakuace, proč se vyplatí mít jídlo na cesty i doma. Čtěte více.

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz