skip_main skip_menu skip_search

Zachytí zvěř i zloděje

Fotopasti

Pomáháme s výběrem

Fotopast vám umožní nepozorovaně sledovat zvěř nebo ohlídat pozemek před nezvanými hosty. Levné fotopasti postačí na časosběrné snímky. Pokud chcete nachytat černou zvěř na hromadě, pořiďte si fotopast s GSM modulem, která vás informuje smskou a můžete ihned vyrazit na lov. Mezi nejprodávanější patří například české fotopasti Bunaty.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Fotopasti s GSM

Fotopast Hikmicro M15

HIKMICRO M15 je noktovizní fotopast určená pro myslivce a osoby zabývající se pozorováním přírody. Zařízení umožňuje registraci obrazu v podmínkách denního světla i nočního šera s využitím infračerveného přísvitu 940 nm.

Skladem, 8. - 11. 12. u vás

5 500 Kč

Fotopasti s WiFi

Fotopast FOXcam Wi-Fi

Hlavní předností této fotopasti je Wi-Fi konektivita, která umožňuje přímý přenos obrazu do mobilního telefonu až na vzdálenost 25 metrů. Patentovaná technologie FOXmove zvyšuje ostrost a hloubku barev. Fotopast je napájena 8 AA bateriemi.

Dočasně nedostupný

2 990 Kč

Detail

Fotopasti - Vyberte si z podkategorií

Co je to fotopast?

Fotopast je vlastně specifický fotoaparát, který je schopný pořídit fotografie či videa ve dne i v noci. Aktivuje se tehdy, pokud v zorném poli IR čidla zaznamená pohyb, například člověka či zvířete. Jsou malé a při správném umístění těžko spatřitelné. Myslivci je hojně využívají ke sledování zvěře v přirozeném prostředí, ale skvěle se hodí na monitorování a ochranu pozemku před nezvanými hosty.

Fotopast s GSM

Mobilní brána GSM umožňuje okamžitě zaslat fotografie do mobilu nebo na email. Je vhodné k nim pořídit SIM kartu s předplaceným tarifem. Můžete tak nachytat zloděje jak se říká „na švestkách“ nebo vyrazit na nic netušící divočáky. Pokud je fotopast s Wi-Fi, můžete si rychle stáhnout obrázky a videa do chytrého telefonu. Mezi nejprodávanější fotopasti se řadí česká značka Bunaty.

 

Podle čeho vybírat

Dosah pohybového čidla

Maximální vzdálenost, na kterou je IR senzor schopný detekovat pohyb. U špičkových fotopastí se dosah pohybuje okolo 20 metrů.

Zorné pole

Důležitým parametrem je zorné pole. Menší zorný úhel znamená delší dosah, naopak širší úhel zase kratší dosah. Proto je dobré si předem rozmyslet, kam fotopast umístíme a jak velký prostor chceme pokrýt.

Vlnová délka IR přísvitu

Přísvit 940 nm - je neviditelný pro lidské oko, vhodný na ochranu majetku před zloději. Nevýhodou je kratší dosah.
Přísvit 850 nm - má většinou delší dosvit, ale při pořizování snímků LED lehce žhne červeně.

Doporučené články

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz