skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Jandao

  Kuše v minulosti používali zejména lovci či středověcí bojovníci. Dnes opět získávají na oblibě. Akorát jejich majitelé se změnili: často to jsou sportovní a hobby střelci. Právě na ně se specializuje firma Jandao.

 • JG Works

  JG Works, známá také jako Jing Gong, sídlí v Hongkongu a zabývá se výrobou airsoftových zbraní nižší a střední cenové kategorie. Oblíbili si ji především začátečníci a mírně pokročilí hráči.

 • Jim Fletcher

  Americká značka zabývající se už od roku 1960 výrobou vysoce kvalitního a odolného příslušenství pro lukostřelce. Ke kvalitnímu luku je dobré si pořídit i kvalitní vybavení a Jim Fletcher vás určitě nezklame.

 • Joker

  Španělská společnost Joker Sporting Knives ve svých výrobcích mísí dlouholetou nožířskou tradici a moderní technologie. Výsledkem jsou kvalitní nože, na které se můžete spolehnout v jakékoliv situaci.

 • JSB

  Jestli chcete opravdu kvalitní střelivo do vzduchovky, sáhněte po JSB diabolo. Bohumínská firma je pro majitele vzduchových pušek i pistolí doslova srdcovka. Není se čemu divit, její diabolky považují střelci i odborníci za nejkvalitnější na světě.

 • JVD

  Jde o největšího evropského distributora lukostřeleckých produktů. Dohromady do Evropy dodává produkty od 150 světových značek jako Hyot, Easton nebo Win & Win.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.