skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Jsme tu pro vás Michal +420 591 140 565, Po–Pá, 8:00–16:00

Sbírejte věrnostní diabolky
a šetřete na nákupu

icon_in_basket 0 Prázdný
Marek Děngl

Mirka Zákaznická podpora

Váš košík je prázdný

Přidejte do něj vybrané zboží. Přemýšlíte, kde začít?

Prohlédněte si nejprodávanější kusy nebo využjite naši poradnu.

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Balistas

  Jde o naši vlastní značku produktů, které dodávají velmi výhodný poměr cena/výkon. Balistas nabízí produkty, které konkurence buď nemá, nebo je nabízí za výrazně vyšší ceny. Najdete zde například ocelové BB broky, vzduchovkové terče nebo šípy.

 • Barnett

  Známý výrobce luků a kuší Barnett pochází ze Spojených států. Zabývá se vývojem a výrobou sportovních a loveckých luků a kuší světové kvality.

 • BCB

  Britská společnost BCB má za sebou více než 160 let zkušeností v oblasti vývoje zdravotnického materiálu pro vojenské účely. Firma se v současné době zaměřuje na produkci prostředků osobní ochrany, jako jsou respirátory nebo desinfekce, ale také různých survival kitů a lékárniček.

 • Bear Archery

  Bear Archery je firma s tradicí od roku 1933. Je známá převážně ve své domovině v USA. Zabývá se vývojem a výrobou loveckých kladkových luků, které si oblíbila řada profesionálních lovců.

 • Beast Defense

  Pod značkou Beast Defense se skrývají elektrické paralyzéry. Ty jsou perfektní pro sebeobranu. Kdokoliv s nekalými úmysli zřetelně pocítí, že to mezi vámi jiskří a útoku zanechá.

 • Beast Hunter

  Jde o výrobce lukostřeleckých potřeb všeho druhu. V jeho sortimentu najdete jak luky, kuše, tak i nejrůznější příslušenství. Od dopadišť pro šípy z luků a kuší až po natahováky tětiv, tětivy, koncovky na lučiště nebo mířidla.

 • Benchmade

  Jde o amerického výrobce nožů, jehož nejslavnějším výrobkem je Model 68, legendární „motýlek“. Vyrábí motýlkové, ale i taktické nože a své portfolio neustále rozšiřuje například o nože lovecké, outdoorové, survival nebo záchranářské.

 • Bergara

  Tato španělská společnost je především známá výrobou přesných hlavní pro ostré zbraně. V současné době firma produkuje i svou vlastní řadu kulovnic a malorážek. V naší nabídce najdete lovecký batoh Bergara s držákem na pušku.

 • Berger & Schröter

  Berger & Schröter je německý dodavatel a producent zemědělského nářadí, příslušenství pro auta a v neposlední řádě také náčiní pro myslivce a střelce. Od tohoto výrobce nabízíme nastřelovací stojany a maskovací stany.

 • Bestguarder

  Firma Bestguarder vznikla v roce 2005 a od počátku se zaměřuje na vývoj a výrobu kvalitních nočních vidění. V portfoliu nechybí výkonné monokuláry ani dalekohledy s nočním viděním.

 • BKL

  Americký výrobce montáží pro puškohledy na vzduchovky a malorážky. V jeho produktovém porfoliu najdeme jak BKL montáže, tak i montážní lišty nebo vodováhy. BKL má zkrátka vše, co je zapotřebí k upevnění optiky.

 • Black River

  Pokud jste hráčem airsoftu a sháníte stehenní pouzdro nebo jiné kvalitní taktické vybavení, rozhodně byste neměli minout produkty od tohoto výrobce. Najdete u něj celou řadu stehenních pouzder, popruhů na zbraně a jiných oděvních součástí.

 • BLS

  Taiwanská firma BLS vyrábí prvotřídní kuličky do všech airsoftových zbraní. S výrobou začali již v roce 1996 a dnes se můžou pochlubit moderní a plně automatickou výrobní linkou. Každý měsíc expedují stovky tun kuliček do celého světa.

 • Bolt

  Taiwanská firma Bolt produkuje airsoftové repliky nejvyšší kvality. Jejich zbraně jsou výborně zpracovány s velkým důrazem na detail. V boji se na ně můžete naprosto spolehnout a vychutnat si hru naplno.

 • Borner

  CO2 pistole Borner jsou cenově dostupné, ale stále si zachovávají svou kvalitu. Jedná se o repliky slavných zbraní jako Colt 1911 nebo Tokarev TT-33. V nabídce najdete také několik náhradních zásobníků.

 • Bounty Hunter

  Jde o amerického výrobce detektorů kovů a dalšího potřebného vybavení, které ocení především lovci pokladů. Hlavní část jejich portfolia však tvoří právě detektory kovů za příznivou cenu.

 • BP

  Jde o výrobce prostředků pro čištění vzduchovkových hlavní. Mezi nejoblíbenější a zároveň také nejjednodušší typy čištění patří filcové čistící střelivo.

 • Brocock

  PCP vzduchovky Brocock jsou sice ve vyšší cenové kategorii, ale výsledek stojí za to. Mají systém Slingshot Hammer pro lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu a najdete u nich i regulátor tlaku Huma.

 • Bruni

  Vývoj společnosti byl postupný. V 50. letech začala s výrobou součástek pro historické a sportovní zbraně. Když se na trhu etablovala, vrhla se na vlastní plynové a signální pistole. Dnes italská značka vyváží své zboží do 35 zemí světa.

 • Brunox

  Jde o švýcarského výrobce olejů pro široké možnosti využití. Jedním ze sektorů, kam Brunox pravidelně dodává své výrobky je údržba zbraní. Najde si však využití i v mnoha dalších oborech.

 • BSA

  Během více než stoleté existence se z malého společenství puškařů stala jedna z důležitých industriálních společností v Británii. Rodokmen sahá až do roku 1861, kdy byla celým názvem The Birmingham Small Arms Company Limited založena.

 • Buck Trail

  Jde o značku luků a lukostřeleckého příslušenství. V jejich nabídce najdete vše od precizně zpracovaných klasických dřevěných luků, přes šípy až po kožené toulce na šípy.

 • Bunaty

  Česká značka Bunaty je výrobcem moderních a kvalitních fotopastí. Jejich výrobky využívá Policie ČR a více než 200 měst a obcí v České Republice. Fotopasti Bunaty se skvěle hodí ke sledování zvěře, ale také k ochraně majetku.

 • Bushnell

  Bushnell je americká společnost specializující se na outdoorovou a sportovní optiku a s ní související příslušenství. Firma nabízí širokou škálu puškohledů, kolimátorů, dalekoholedů, spektivů, fotopastí, dálkoměrů a mnohem více.

 • Butler Creek

  Jde o amerického výrobce příslušenství pro zbraně a optiky. Jeho portfolio z velké části tvoří krytky na puškohledy, ale najdete tam také ramenní popruhy nebo plničky zásobníků.

 • Buttolo

  Věděli jste, že tradiční vábničky Buttolo jsou z 80 % vyráběny ručně? Buttolo nabízí vábničky na téměř veškerou evropskou zvěř. Zmínit můžeme zejména oblíbenou vábničku na srnce Buttolo míček.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz