skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Easton

  Firma se stoletou tradicí. Nejdůležitější skupiny produktů tvoří šípy pro luky a šípy do kuší a k nim přidružené toulce na šípy. Easton však vyrábí i další komponenty, nářadí a stabilizátory.

 • Edgun

  Vzduchovky značky Edgun jsou známé svou kvalitou a vysokou úrovní dílenského zpracování. Čistý design v kombinaci s praktickou bullpup konstrukcí učaroval nejednomu střelci. Produkty Edgunu jsou zkrátka jedinečné.

 • Effecto

  Effecto je výrobce vysoce kvalitních a dostupných PCP vzduchovek. Zbraně této firmy se vyznačují perfektním provedením, velkým výkonem a vysokou přesností.

 • EKA

  Jde o švédského výrobce kvalitních nožů, jehož počátky se datují až k roku 1882. Do jeho portfolia řadíme především zavírací nože EKA. Ty můžeme ještě rozdělit na survival, outdoor, taktické nebo lovecké nože.

 • Ekol

  Další turecký producent zbraní si místo našel u plynových a flobertových pistolí a revolverů. Značka vsadila na progresivní přístup a spolupráci s mladými odborníky. I proto se v posledních letech dere úspěšně na trh, ze kterého si ukusuje solidní krajíc.

 • El Toro

  El Toro je výrobce lukostřeleckých doplňků z pravé kůže či její imitace. Mezi nejrozšířenější produkty můžeme zařadit stylové toulce El Toro.

 • Element Optics

  Element Optics představuje novou generaci optických řešení pro střelecký sport a lov. Tato značka kombinuje inovativní design, precizní optiku a robustní konstrukci, aby splnila požadavky rekreačních střelců, lovců i ostřílených profesionálů.

 • Elite Force

  Tato německá značka spadá do koncernu Umarex. Výrobci přišli s myšlenkou, že chtějí vyrábět kvalitní nože jako Skandinávci a k tomu zákazníkům nabídnout levnější cenu.

 • EmersonGear

  Tato čínská společnost se zaměřuje na výrobu taktických doplňků všeho druhu. Nabízejí vše od batohů, maskovacího oblečení, nožů a podobných součástí výbavy každého správného military nadšence. U nás si můžete vybrat z široké nabídky stehenních pouzder v různých maskovacích vzorech.

 • Energizer

  Jde o světoznámého výrobce baterií a svítidel. Působí ve více než 160 zemích světa a v jeho produktovém portfoliu najdeme také čelovky nebo znovunabíjecí akumulátory.

 • Epic Airguns

  Českou společnost EPIC AIRGUNS založili nadšenci do PCP vzduchovek, kterým pod rukama prošel nespočet modelů od předních světových výrobců. V portfoliu firmy najdete špičkové modulární větrovky, tripody a celou řadu praktického příslušenství.

 • Esbit

  Jde o německého výrobce, který se věnuje segmentu termosek, termonádob, ale také grilů, vařičů a tuhého lihu Esbit.

 • ESP

  Doménou firmy jsou donucovací prostředky všeho druhu: paralyzéry, obušky, obranné spreje, štíty, pouta a mnoho dalšího. Toto taktické vybavení je ve většině případů určené profesionálům: používají jej strážci zákona a často i bezpečnostní firmy.

 • Eurohunt

  Výrobce loveckých potřeb. Díky 20leté praxi s výrobou a vývojem zboží pro lovce a myslivce v celé Evropě si můžete být jistý, že vám Eurohunt dodá přesně to, co k lovu potřebujete.

 • Evanix

  Evanix se zaměřuje na PCP zbraně. Boduje slušnou povrchovou úpravou a pažbami z ořechu či dřeva sepetia. Kvalita produktů souvisí s tím, že veškerá výroba probíhá přímo ve firmě. Díky tomu i rychleji reaguje na potřeby trhu, které se promítají do inovací.

 • Excalibur

  Pod kanadskou značkou Excalibur Crossbow se vyrábí vysoce efektivní, přesné a odolné reflexní kuše. Oproti kladkovým systémům jsou lehčí a také méně hlučnější. Excalibur také produkuje celou řadu užitečného příslušenství.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.