skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Ragim

  Reflexní luky italské značky Ragim ocení začínající střelci, ale také ostřílení profíci. Vyrábí se z kvalitních materiálů a využívají pokročilé moderní technologie. V nabídce také najdete chrániče předloktí, toulce a další příslušenství pro lukostřelbu.

 • Rapala

  Finská společnost Rapala je známa především svými woblery, které vyrábí už od roku 1936. Jejich kvalitu dokládá nespočet rekordních úlovků a uznání rybářů po celém světě. Za rok se jich vyrobí přes 20 milionů a vyvážejí se do více než 140 zemí.

 • Raven

  Znáte to, každý si chce vyladit zbraň podle sebe. Pokud hledáte českou značku, který zvládne dodat za solidní cenu opravdu kvalitní příslušenství ke zbraním, poohlédněte se po třineckém Ravenu.

 • Real Avid

  Americký výrobce Real Avid nabízí celou řadu kvalitních a cenově dostupných čistících sad pro krátké i dlouhé zbraně. K dispozici je také několik druhů čistících šňůr a dalších nástrojů pro precizní čištění.

 • RealHunter

  Polská společnost, která myslí na ochranu a komfort střelců. Její ergonomicky tvarovaná sluchátka jistě oceníte, ať už jste na lovu nebo na střelnici. V nabídce také najdete ochranné brýle a další příslušenství.

 • Remington

  Firma Remington se věnuje výrobě odolného a spolehlivého termoprádla a jiného oblečení a doplňků. Výrobce si zakládá na kvalitním technickém zpracování s důrazem na funkčnost a dostupnost.

 • Reximex

  Přes pětadvacet let zkušeností se zbraněmi se odráží na kvalitě výrobků a poskytovaných služeb turecké značky Reximex. Na dvanácti tisíci metrech se rozkládá moderní výrobní zázemí, kde vznikají PCP vzduchovky 21. století.

 • Rite in the Rain

  Americká společnost, vyrábějící už od roku 1916 voděodolný papír. Zápisníky z dílny Rite in the Rain jsou ekologicky šetrné, recyklovatelné a schopné vydržet i extrémní podmínky.

 • RTI Arms

  Jde o slovinského výrobce PCP vzduchových zbraní, který se může pochlubit zbraní RTI Priest II. Tato unikátní zbraň připomíná skládané pušky ze slavné herní série Metro 2033. V nabídce RTI pak najdete ještě regulátory tlaku a náhradní díly, z nichž nejvíce zaujme především náhradní hlaveň na šípy.

 • Ruger

  Americká firma, která se stala největším producentem palných zbraní v USA. Vyrábí vše od malorážek, kulovnic, brokovnic a pistolí až po revolvery. V naší nabídce naleznete airsoftové verze produktů této společnosti, vytvořené německým Umarexem.

 • Ruike

  Produkty značky Ruike jsou vysoce kvalitní, praktické, odolné a nezklamou vás v žádné situaci. Jsou jasnou volbou pro všechny, kdo hledají spolehlivý a kompaktní taktický nůž.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.