skip_main skip_menu skip_search

Americké nástroje pro údržbu zbraní

Real Avid

Real Avid

Pokud jste vlastníkem střelné zbraně a chcete se o svého miláčka náležitě postarat, nejlepším řešením je zainvestovat do správného náčiní. Zde však narazíte na malý problém. Na našem trhu jsou dostupné buď úplně základní čistící sady ne zrovna přesvědčivé kvality nebo opravdu špičkové nástroje s vysokou cenovkou. Zkrátka zde chybí zlatá střední cesta. Americký výrobce Real Avid se tento nedostatek rozhodl napravit.

 

Profesionální a cenově dostupné čištění na zbraně

V široké nabídce produktů Real Avid si vybere opravdu každý. Hledáte kvalitní čistící šňůru pro svou brokovnici nebo třeba kulovnici? Bore Boss je všestranný nástroj, který spolehlivě vyčistí hlaveň během pár okamžiků.

Vlastníky zbraní vycházejících z platformy AK-47 jistě potěší čistící sada Real Avid Gun Boss AK47. Obsahuje všechno potřebné náčiní pro dokonalou údržbu těchto útočných pušek.

Gun Boss Pro Universal Cleaning Kit se skládá z kartáčků a vytěráků pro dokonalé vyčištění hlavní dlouhých i krátkých zbraní. Tento model je vhodný pro ráže od .22 až do 12 GA.

 

Kartáčky a další příslušenství

K dispozici je také sada kartáčků a škrabek Accu-Grip, která vám umožní odstranit nečistoty i z těžce dostupných míst. Pro opravdu precizní vyčištění doporučujeme set Gun Boss Pro Precision Tools. Ten nabízí hned několik mosazných a ocelových škrabek, ale například také pinové razníky.

Majitele krátkých by mohl zaujmout praktický multitool AMP Pistol. Obsahuje velké množství nástrojů pro údržbu vaší pistole a přitom nezabere o mnoho více místa než klasický kapesní nůž

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Kartáčky

Kartáček cal.22 (5,5mm)

Tento kartáček s bronzovými štětinami je ideálním nástrojem pro vyčištění hlavní dlouhých i krátkých zbraní. Jde o kalibr .22 (5,5 mm).

Skladem 1 ks, v pondělí 4. 12. u vás

66 Kč

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz