skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Oberland Arms

  Umarex získal exkluzivní licenci na výrobu airsoftových replik zbraní platformy AR-15 od německého výrobce Oberland Arms. Vyznačují se vysokou kvalitou a přesností. Mezi nejznámější modely patří puška OA-15.

 • One Meal

  Česká společnost One Meal produkuje potravinové dávky, které vám umožní najíst se kdekoliv a za jakýchkoliv podmínek. K ohřevu jídla se používá chemická reakce a nemusíte se tedy starat o rozdělávání ohně.

 • Opinel

  Opinel je světoznámá značka houbařských zavíracích nožů z kvalitní oceli. Ta je zde vždy jištěna otočným prstenem, který je uchycen na bukové rukojeti. Vyberete si jeden z nejpopulárnějších nožů historie?

 • Optical Dynamics

  Jde o amerického výrobce kapesních svítilen nové generace. Můžete je využít jako klasickou baterku do ruky, nebo jako taktický doplněk vaší zbraně.

 • Optisan

  Firma se od svého založení v roce 1998 věnuje puškohledům, ke kterým přidala i dalekohledy. K vývoji si pravidelně zve top střelce z celé Evropy. To je důvod, proč v jednotlivých kategoriích získává pověst jako nejlepší puškohledy na vzduchovky v poměru cena výkon.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.