skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Nalgene

  Jde o amerického výrobce sportovních láhví pro každodenní použití. Můžete je s sebou nosit do práce, na výlet s rodinnou, ale i na lezení po horách. Klíčem k úspěchu je recyklovatelný a velmi odolný plast tritan, který se nachází u většiny láhví Nalgene.

 • Nanoprotech

  Výrobky české firmy NanoProtech jsou bezkonkurenční svou ochranou proti vlhkosti a korozi. Její oleje obsahují nanočástice, které proniknou i do těch nejmenších skulinek. Produkty značky NanoProtech jsou vyráběny v České Republice.

 • NAP

  Jde o amerického výrobce lukostřeleckých potřeb. Mezi jeho stěžejní produkty patří především lovecké hroty, které můžete po vystřelení hravě vytáhnout ze zasažené kořisti.

 • Negrini

  Luxusní kufry na zbraně Negirini jsou už dlouhou dobu pojmem ve střeleckém světě. Pokud chcete mít svou zbraň bezpečně uloženou v nárazuvzdorném a pevném kufru, rozhodně si prohlédněte nabídku tohoto italského výrobce.

 • Night Pearl

  Night Pearl je český výrobce termovizí a nočního vidění. Pokud se nesmíříte s ničím jiným než nejvyšší možnou kvalitou termovizí a předsádek s nočním viděním, je Night Pearl jasnou volbou. Má zakázky jak pro českou armádu, tak policii, díky čemuž má nejen mezi lovci výbornou pověst.

 • Nikko Stirling

  Výrobce puškohledů s tradicí a láskou pro lov. Nikko Stirling produkuje optiky pro sportovní střelce a lovce už od roku 1956. A všechny, za ta léta nasbírané zkušenosti, zužitkoval ve svých výrobcích. V široké nabídce naleznete optiky pro zkušené, ale i pro začínající střelce.

 • Nokta

  Turecký výrobce profesionálních detektorů kovu s dlouholetými zkušenostmi, díky čemuž v současnosti vyváží své výrobky do více než 150 zemí. Za úspěchem stojí nejen výborná kvalita zpracování a široký výběr funkcí, ale i bezkonkurenční pořizovací ceny.

 • Norconia

  Precizní. Spolehlivé. Kvalitní. Tak se dají popsat německé výrobky a je jedno, jestli se bavíme o zbraních, autech či elektronice. Stejně takové je i zboží společnosti Norconia.

 • Nordic Pocket Saw

  Jde o švédského výrobce ručních řetězových pil. Tato značka sice není první, která přichází s podobným produktem, ale jako jedna z mála jej dotáhla k dokonalosti. Švédská uhlíková ocel v kombinaci se špičkovou kvalitou práce vytvořily kapesní řetězovou pilu Nordic Pocket Saw.

 • Nordik

  Vábničky Nordik Predator si získaly srdce myslivců a lovců po celém světě. Na vábení nemusíte být nutně profesionál, vábničky jsou totiž předladěné a použití zvládne i úplný začátečník.

 • Nuprol

  Jde o výrobce airsoftových zbraní všech druhů od pistolí až po odstřelovačky. Najdete u nich také nejrůznější příslušenství jako pouzdra na zbraně, zásobníky nebo plyn do airsoftových zbraní.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.