skip_main skip_menu skip_search

Jsme perlou, co osvítí vaši kořist

Night Pearl

Night Pearl

Night Pearl je český výrobce termovizí a nočního vidění. Pokud se nesmíříte s ničím jiným než nejvyšší možnou kvalitou termovizí a předsádek s nočním viděním, je Night Pearl jasnou volbou.

 

Optika pro myslivce, armádu i policii

Nic nepředstavuje větší záruku kvality než dobrá zpětná vazba. Pokud si optiku vyzkouší i vojáci a jsou s ní nadmíru spokojeni, nemusíte dlouho váhat. Night Pearl má totiž zakázky jak pro českou armádu, tak policii.

 

Termovize i noční vidění

Celé produktové portfolio se dělí na dvě hlavní skupiny: termovize Night Pearl a noční vidění Night Pearl. V těchto kategoriích pak narazíte na puškohledy, předsádky puškohledů, monokuláry, binokuláry i kukly. Absolutní raritu představuje digitální noční vidění Night Pearl Sport Hunter 100, který vyčnívá z celé nabídky. Je to binokulár s nočním viděním. Samozřejmostí je IR přísvit. Zvykem však u dalekohledů s nočním viděním není jeho nízká hmotnost a ergonomické tělo se snadným ovládáním.

Mezi bestsellery můžeme pak zařadit například Night Pearl Scops 13 nebo Night Pearl NP-22 Gen2+ DEP Green. Ty nabízejí kvalitní a čistý obraz. Termovize Scops 13 dokonce detekuje člověka i na vzdálenost přes 850 metrů. Noční vidění NP-22 zase nabízí až 60hodinovou výdrž baterie a vystačí si i bez přísvitu, tedy pouze se zbytkovým světlem.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Navolené kombinaci filtrů neodpovídají žádné položky

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.