skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Daisy

  Americká značka s tradicí sahající do konce 19. století patří mezi přední výrobce vzduchovek. Daisy se zaměřuje hlavně na kvalitní a dostupné produkty pro začínající střelce.

 • Dali

  S více než 20 lety zkušeností se DALI právem řadí mezi lídry na trhu termokamer. Její produkty nachází uplatnění v nejrůznějších odvětvích, průmyslu, obraně, bezpečnosti, dopravě, meteorologii, medicíně a v neposlední řadě lovu.

 • Dasta

  Česká značka produkující nespočet zbrojních doplňků, výstrojních součástek a v neposlední řadě nylonových pouzder na zbraně. Mezi jejich spokojené zákazníky patří Policie ČR a jiné ozbrojené složky u nás. Profesionálové z těchto složek se aktivně podílejí na vývoji a zlepšování nových výrobků.

 • Daystate

  Naprosto špičková kvalita, precizní zpracování a elegantní vzhled. To je doména anglických vzduchovek. Dá se říct, že Daystate vyrábí zbraně pro opravdové gentlemany.

 • Deerhunter

  Již podle názvu je patrné, že jde o výrobce loveckých potřeb. V sortimentu dánské značky najdete širokou škálu loveckých oděvů a doplňků. Deerhunter vás obleče od spodního prádla až po bundu.

 • Defender

  Jde o výrobce obranných pepřových sprejů. Své produkty dodává v různých kapacitách. Pak se samozřejmě liší také dle typu. Jde buď o pepřové spreje jet nebo fog.

 • Delphin

  Delphin se věnuje rybářským potřebám. Konkurenci šlape na paty hlavně tím, že dokáže za slušné peníze vyrábět kvalitní zboží pro rybáře. Firma sází na vlastní vývojářské středisko, v němž vznikají unikátní výrobky.

 • Delta Mckenzie

  Cílem společnosti Delta-McKenzie je nabídnout produkt, který vám zvýší sebevědomí, abyste mohli dosáhnout větších úspěchů v soutěžích i při lovu lukem. Nabízí lukostřelecké 3D terče a terčovnice s vysokou trvanlivostí a schopností zastavit rychle letící šípy.

 • Delta Optical

  Polský výrobce puškohledů, kolimátorů a dalekohledů. Na trhu s optikou se pohybuje přes 30 let. Díky tomu dokázal shromáždit dostatečné know-how, aby mohl vyrábět kvalitní a cenově přívětivé produkty.

 • Detonics

  Detonics je česká firma, která se proslavila svými perkusními derringery s automatickou selekcí zápalníku. Všechny produkty se vyrábějí v České a Slovenské republice a na jejich kvalitu a věhlas jsou náležitě hrdí.

 • Dogtrace

  Je to český výrobce kynologických potřeb se sídlem ve východočeském Lanškrouně. Mezi jeho stěžejní produkty patří GPS obojky, ale najdete tam velmi široké spektrum klasických produktů pro psy.

 • Donny FL

  Moderátory hluku Donny FL jsou už dnes mezi vzduchovkáři zavedeným pojmem. Není se také čemu divit. Kombinují v sobě kvalitu, spolehlivost a to nejdůležitější – vysokou účinnost. Na výběr máte z několika modelů, které se od sebe odlišují hlavně rozměry, ale také originálními názvy z japonské historie.

 • Dynamite Baits

  Jde o anglického výrobce návnad pro ryby. Mezi nejoblíbenější dvě skupiny produktů můžeme zařadit Dynamite Baits pelety a Dynamite Baits boilies. V jejich portfoliu ale najdete i krmící směsi nebo liquidy.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.