skip_main skip_menu skip_search

Kvalitní optika

Delta Optical

Delta Optical

Delta Optical je polský výrobce puškohledů, kolimátorů a dalekohledů. Do portfolia však spadají i mikroskopy Delta Optical, které se hojně používají především na polských školách a univerzitách. Na trhu s optikou se pohybuje přes 30 let. Díky tomu dokázal shromáždit dostatečné know-how, aby mohl vyrábět kvalitní a cenově přívětivé produkty.

Jejich vlajkovou loď představuje produktová řada Delta Optical Titanium zahrnující puškohledy myslivecké dalekohledy. Mezi největší bestsellery pak můžeme zařadit dalekohled Delta Optical Titanium 8x56, který si oblíbili především myslivci a lovci.

Dalekohledy Delta Optical mají široké využití. Starlight 12x60 se hodí především pro astronomy a ornitology. Entry 10x50 si oblíbí především turisté a Forest II 8x42 upřednostní opět myslivci.

Kolimátory Delta Optical představují další segment trhu s velkým potenciálem. Mezi nejoblíbenější se řadí především Kolimátor Delta Optical Minidot II, který pohodlně namontujete na pistoli, brokovnici, ale i kombinovanou zbraň.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz