skip_main skip_menu skip_search

České perkusní zbraně

Detonics

Detonics

Detonics je česká firma, která se proslavila svými perkusními derringery s automatickou selekcí zápalníku. Všechny produkty se vyrábějí v České a Slovenské republice a na jejich kvalitu a věhlas jsou náležitě hrdí.

Zbraně jsou vyráběny z monobloků těch nejlepších materiálů vysoce přesnou CNC technologií. Při produkci se používá dural řady 70xx, který se vyznačuje vysokou odolností.

 

Moderní perkusní zbraně

Perkusní pistole Detonics v sobě kombinují moderní design a staletími ověřený perkusní zámek. Nejde jen o prachobyčejnou repliku historické zbraně, ale o moderní pistoli vhodnou ke skrytému nošení. Nechybí ani celá řada zabudovaných bezpečnostních prvků, jako je plné zakrytí zápalek a spoušťový mechanismus Double Action Only s dlouhým chodem a vysokým odporem.

 

Bezkonkurenční spolehlivost

K údržbě a správnému fungování zbraní na černý prach je nutné mít po ruce správné nářadí a drobné příslušenství. Výrobce na toto myslel a proto nabízí i sadu Professional, ve které najdete téměř vše, co byste mohli potřebovat. Nechybí ani sada čištění nebo olej ve spreji.

Produkty značky Detonics používají profesionálové i sportovní střelci a rozhodně nezklamou ani vás. Navíc jde o zbraně kategorie D, které jsou volně prodejné všem způsobilým osobám starším 18 let bez zbrojního průkazu.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Příslušenství

Nabiják Detonics - mosaz

Tento praktický nabiják od českého výrobce Detonics můžete použít k naražení a zasunutí střely do hlavně. Hodí se pro všechny typy střel.

Skladem 1 ks, v pondělí 4. 12. u vás

179 Kč

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz