skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Panasonic

  Jeden z největších technologických gigantů dnešní doby, který podniká snad ve všech odvětvích, která mají růstový potenciál. Pro nás však jsou nejdůležitější částí portfolia Panasonic baterie.

 • Panta

  Pod značkou Panta najdete zábavní i profesionální pyrotechniku všeho druhu. Od pokročilých kompaktů se přesunete ke kulovým pumám a fontánám a vše uzavřete stylově ranou petardy a zářící prskavkou.

 • Pard

  Špičkový výrobce termovizí a nočních vidění s vyspělou technologií. Právem se řadí mezí TOP 10 světových značek. Dodává pro armády a bezpečnostní složky z celého světa. Milují ho také myslivci a lovci. Zažijte noční lov i vy.

 • Peltor

  Chrániče sluchu značky Peltor snad není ani třeba představovat. Tato společnost spadá pod amerického giganta 3M a je známá svými spolehlivými a pohodlně nositelnými sluchátky, ale také ochrannými brýlemi.

 • Piexon

  Švýcarská společnost Piexon AG se zaměřuje na vývoj a výrobu obranných prostředků, které používají ozbrojené složky po celém světě. Mezi nimi samozřejmě nechybí ani Česká republika.

 • Plano

  Jde o amerického výrobce obalů na rybářské potřeby a zbraně a munici všeho druhu. Najdete u něj například pouzdra na luky a kuše, případně pouzdra na pruty.

 • Pobjeda Technology

  Jde o výrobce nábojů pro ostré i plynové zbraně se sídlem v Bosně a Hercegovině. U nás najdete pouze slepé náboje určené pro odpalování pyrotechniky nebo startování závodů. Využití si však najdou i v sebeobraně, kdy slouží k vystrašení útočníka.

 • Poe Lang

  Firma sídlící na Taiwanu se už tři desítky let věnuje výrobě luků, kuší a jejich příslušenství. Dobré jméno si ve světě získala tím, že používá dobré materiály a hlídá si kvalitu vyhotovení.

 • Presslug

  Myšlenku výroby vlastního střeliva do vzduchovek přivedli v Presslugu k dokonalosti. Naplno zúročili více než 15 let zkušeností se zbraněmi a vytvořili celou sadu nástrojů pro výrobu diabolek a slugů té nejvyšší kvality.

 • Primos

  Americká společnost Primos Hunting se zaměřuje na výrobu loveckého příslušenství. Na vývoji a testování nových produktů se podílí přímo lovci, aby bylo dosaženo co možná nejvyšší kvality.

 • Pro Game

  Pro Game vyrábí airsoftové kuličky. Ty se hodí pro všechny typy airsoftových zbraní. Koupíte je buďto v balení po 1000 nebo 4150 kusech a seženete i různé barevné varianty.

 • Pro Tech Guns

  Jde o polského výrobce ochranných a čistících prostředků pro ostré i airsoftové zbraně. Milovníci airsoftu ocení především plyn pro airsoftové zbraně. Konkrétně jde o plyn Green Gas.

 • Pulsar

  Značku Pulsar není potřeba dlouze představovat. Do podvědomí lovců, myslivců a milovníků divoké přírody se nesmazatelně zapsala špičkovými výrobky, mezi které patří puškohledy, dalekohledy, noční vidění a termovize. Zde Pulsar platí za synonymum kvality.

 • Pyro Moravia

  Jde o českou firmu zabývající se realizací ohňostrojů a velkoobchodním prodejem pyrotechnických výrobků všech tříd nebezpečnosti včetně pomůcek. Prodává například moždíře, různé typy zápalnic, zpožďovače, odpalovací zařízení, petardy a jiné.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.