skip_main skip_menu skip_search

Objevte tajemství ukrytá ve tmě

Pulsar

Pulsar

Cesta k úspěchu byla trnitá

Pulsar jako značka vystupuje na trhu od roku 2008. Příběh společnosti Pulsar má však skromné kořeny sahající až do roku 1991, kdy skupina inženýrů měla tu odvahu začít ve sklepě vyrábět dřevěné zaměřovací dalekohledy právě v době, kdy se obyvatelé jejich země vymaňovali z útlaku Sovětského svazu. Z počátku to nebylo vůbec jednoduché, ale byli velmi odhodlaní. Snili o tom, že budou vyrábět zařízení, které lidem zlepší život a umožní jim vidět úžasné věci a prožít nezapomenutelné zážitky. S odstupem času můžeme směle prohlásit, že se jim to skutečně podařilo.

Bod zlomu

V roce 1998 došlo ke spojení běloruské a americké společnosti a k výraznému růstu firmy. Koncem následujícího roku již společnost vyráběla moderní dalekohledy a prodeje rostly v Evropě i ve Spojených státech.

Noční vidění Pulsar jsou světově uznávané

První přístroje pro noční vidění spatřily světlo světa v roce 1999. Firma vsadila jako vždy na stejnou kartu: investovala do lidí a vývoje nových technologií. Díky tomu byl úspěch zaručen a značka Pulsar se nesmazatelně zapsala do podvědomí lovců, myslivců a outdoorových nadšenců, kde platí jako synonymum kvality.

Termovize Pulsar pro lov a myslivost

V portfoliu značky naleznete pozorovací termovize teprve od roku 2011. První termovizní puškohledy pak od roku 2014. A konečně v roce 2015 přišly na trh termovizní předsádky, mezi které patří i velmi pokročilá předsádka Pulsar Krypton FXG50, která je schopna detekovat objekty až na 2300 m.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Terče pro vzduchovky

Tepelné terče Pulsar

Tepelné cíle Pulsar slouží k rektifikaci (nastřelování) termovizních zaměřovačů. V balení je 10 ks aktivních tepelných terčů.

Skladem 1 ks, ve středu 30. 11. u vás

590 Kč

Termovize

Adaptér Pulsar PSP 56mm

PSP adaptér slouží pro upevnění termovizní či digitální předsádky na denní optiku. Adaptér umožňuje bleskovou montáž i demontáž předsádky.

Dočasně nedostupný

3 100 Kč

Detail

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz