skip_main skip_menu skip_search

Nekonečná zásoba střeliva

Presslug

Presslug

Myšlenku výroby vlastního střeliva do vzduchovek přivedli v Presslugu k dokonalosti. Naplno zúročili více než 15 let zkušeností se zbraněmi a vytvořili celou sadu nástrojů pro výrobu diabolek a slugů té nejvyšší kvality.

Po pečlivém vývoji a testování přivedli na trh perfektní náčiní, které přináší střelcům svobodu, soběstačnost a nekonečné možnosti experimentovat. To, že si za svými výrobky firma stojí, potvrzuje doživotní záruka a 100 % zákaznický servis. Při výrobě používají ty nejlepší možné materiály a moderní CNC stroje.

K výrobě diabolek slouží Lis Presslug. Funguje na pákovém principu a umožňuje jednoduchou manipulaci. S patřičnou matricí vám umožní vytvořit z olověného drátu střelivo v rážích 4,5 mm, 5,5 mm a 6,35 mm. Ke střihu drátu slouží Presslug Cut. Vystřílené diabolky lze jednoduše roztavit a recyklovat za pomocí speciálních odlévacích kleští.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Lisy na diabolky

Lis Presslug 4,5mm

Presslug je lis na výrobu olověných slugů pro vzduchovky. Tento model vám umožní vytvořit si střelivo v ráži 4,5 mm.

Skladem 1 ks, v úterý 6. 12. u vás

44 900 Kč

Příslušenství

Presslug Cut

Efektivní nástroj pro hladký střih olověného drátu a přípravu válcových polotovarů, ze kterých lze následně vytvářet slugy na speciálním lisu.

Dočasně nedostupný

9 900 Kč

Detail

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz