skip_main skip_menu skip_search

Kvalitní chrániče sluchu

Peltor

Peltor

Sluchátka Peltor dnes uvidíte snad na každé střelnici nebo pracovišti. Tato značka chráničů sluchu spadá pod americkou společnost 3M, která je gigantem na poli ochranných pomůcek.

Její historie sahá až do začátku 20. století, kdy byla založena v Minnesotě. Jejím původním cílem byla těžba korundu. S postupem času se přeorientovala na ochranné pracovní doplňky, díky kterým ji známe dnes.

 

S Peltorem je váš sluch v bezpečí

Peltor se specializuje hlavně na ochranu sluchu. Ať už jste horník, hasič, dělník na stavbě nebo střelec, ze široké nabídky modelů si jistě vyberete. Sluchátka dokonale tlumí okolní hluk a pohodlně se nosí. Nepřekrývají pouze vaše ucho, ale i okolní kosti, protože i zde může pronikat zvuk. Mušle a polštářky jsou vyrobeny z příjemných a snadno omyvatelných materiálů, takže údržba je hračka.

Na našem e-shopu vás budou pravděpodobně nejvíce zajímat střelecká sluchátka Peltor. A máte opravdu z čeho vybírat. V nabídce jsou dostupnější modely jako Peltor Optime III, ale také pokročilá Peltor SportTac pro náročné střelce. 

Na chrániče sluchu Peltor nedá dopustit ani armáda a policie. Můžete si také prohlédnout celou řadu střeleckých brýlí.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.