skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Wadie

  Německá firma Wadie produkuje dráždivé plynové náboje pro plynové pistole a revolvery. Tato munice může obsahovat pepřový nebo slzný plyn a některé druhy jsou vhodné i při obraně proti zvířatům.

 • Walther

  Carl Walther puškařinu vystudoval, vzal si dceru výrobce revolverů a od roku 1886 provozoval obchod se sportovními a služebními zbraněmi. Carlův nejstarší syn a konstruktér Fritz Walter navrhl roku 1929 legendární waltherovku PP.

 • Warrior

  Jde o hongkongského výrobce airsoftových zbraní a kuliček. V jeho portfoliu najdeme jak manuální, tak i elektrické zbraně vyrobené dle ostrých předloh.

 • Warrior Assault Systems

  Špičková vojenská výstroj testovaná přímo v boji. Britská firma Warrior Assault Systems to má přímo v názvu. Vyrazte do boje s kvalitní výstrojí i vy.

 • WE

  Světově proslulý výrobce airsoftových zbraní prémiové kvality. Značka si vydobyla jméno především díky skvěle zpracovaným plynovým puškám a pistolím.

 • Weihrauch

  Kvalitní německé vzduchovky Weihrauch potěší srdce každého sportovního střelce. Označení Made in Germany mluví samo za sebe. Každý kus Němci prvně testují, až pak jej posílají zákazníkovi.

 • Well

  Jde o výrobce airsoftových zbraní a jejich komponentů. Díky dlouholeté praxi v oboru se může pyšnit precizním celokovovým provedením, které zbraním dodává kromě přesvědčivého vzhledu i věrnou váhu.

 • Wildee

  Jde o českého výrobce outdoorových a loveckých potřeb. Mezi jeho produkty si vybere jak běžný zálesák, tak i ostřílený myslivec.

 • Wildgame Innovations

  Jde o amerického výrobce loveckých potřeb. Mezi jejich produkty najdete fotopasti, vnadidla a automatizovaná krmítka, která mají za účelem přilákat zvěř.

 • Winchester

  Winchester je legendární americký výrobce pušek. Vždyť jeho zbraně tvoří kus americké historie. Legendární opakovačka se proslavila pod názvem winchestrovka. Winchester však nechtěl zůstat pouze u palných zbraní a přišel s loveckými noži. Jejich rukojeti vyrábí ze stejného dřeva, které používá na pažby svých legendárních zbraní.

 • Wisport

  Již od roku 1984 dělají v Polské Wroclawi vysoce kvalitní batohy vhodné pro všechny příležitosti. Wisport jsou batohy pro turisty, lovce i vojáky. Mají vynikající užitnou hodnotu a můžete se na ně vždy spolehnout.

 • Work Sharp

  Značka brousků na nože a nástroje Work Sharp spadá pod americkou společnost Darex. Její produkty jsou užitečné v každé situaci. Pokud si chcete spolehlivě nabrousit vaše ostří — jste na správném místě.

 • Wuben

  Wuben se zabývá výrobou svítilen a čelovek s dobrým poměrem ceny a výkonu. Ačkoliv se jedná o poměrně mladou značku, která je registrovaná teprve od roku 2016, její kořeny sahají mnohem hlouběji až do roku 1981.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.