skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Lansky

  Americké brousky na nože Lansky jsou jedny z nejkvalitnějších a nejuznávanějších na dnešním trhu. S brusnými sadami Lansky si v pohodlí domova nebo při outdoorových aktivitách nabrousíte své čepele tak, že budou k nerozeznání od nových.

 • LCT

  Pokud hledáte celokovovou elektrickou pušku s krásným modelářským zpracováním, určitě vás cesta dovede k taiwanské společnosti LCT. Ta se již od roku 2004 řadí k předním světovým výrobcům dlouhých airsoftových zbraní.

 • Leapers

  Americká společnost z Michiganu produkující celou řadu produktů pro sportovní a loveckou střelbu. Vznikla před více než 20 lety a dnes už je zavedeným pojmem v oblasti puškohledů, bipodů a jiného taktického vybavení.

 • Leatherman

  Multitooly Leatherman jsou zárukou kvalitních univerzálních nástrojů, které pomohou při práci i na cestách. Firma je synonymem pro nekompromisní kvalitu, která se projevuje na neuvěřitelné odolnosti a životnosti výrobků.

 • Legend Archery

  Legend Archery je americký výrobce všemožného příslušenství pro lukostřelbu. V jeho nabídce najdete vše od chráničů předloktí a toulců až po náhradní tětivy. Nelze také opomenout velice kvalitní obaly a různé batohy, které byly přímo navrženy pro lukostřelce.

 • Lesovik

  Bolí vás záda ze spaní ve stanu? Polská společnost Lesovik nabízí celou řadu pohodlných houpacích sítí, které můžete zavěsit téměř kdekoliv. Oproti stavbě stanu jejich zavěšení zabere jen zlomek času.

 • Light My Fire

  Švédská společnost známá svým barevným a funkčním designem. V její nabídce najdete křesadla, podpalovače, kempingové nádobí a mnoho dalšího. V divočině se na výrobky od Light My Fire můžete stoprocentně spolehnout.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.