skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • G&G

  Taiwanská firma G&G Armament patří bezesporu mezi nejvýznamější airsoftové značky na světě. Airsoftovým zbraním a military doplňkům se věnuje již od svého založení v roce 1986 a toto dlouholeté know how se plně odráží ve špičkových replikách, které vám můžeme s radostí nabídnout.

 • G&P

  Jde o hongkongskégho výrobce airsoftového a vojenského vybavení. Vyrábí jak airsoftové zbraně, tak i baterky a svítilny. Najdete u něj i nejrůznější komponenty a náhradní díly, díky nimž si můžete své zbraně opravit či vylepšit.

 • Gamo

  Španělská firma si drží hned dvě nej. Je to největší prodejce diabolek na světě a zároveň největší výrobce vzduchovek v Evropě. Podle čeho vzduchové zbraně Gamo poznáte? I za nižší cenu dostanete kvalitně zpracovaný výrobek.

 • Ganzo

  Světově známá čínská značka Ganzo, která zhruba před 20 lety začali vyrábět kvalitní a cenově dostupné nože. Dnes dodává také multifunkční nástroje a brousky.

 • Garmin

  Americký technologický gigant, který se proslavil jako výrobce navigací do aut. Dnes vyrábí například navigace pro lodě nebo GPS lokátory pro psy.

 • Garrett

  Detektor kovů Garrett je dnes synonymem spolehlivosti, funkčnosti, ale také dostupné ceny. Americký výrobce měl více než 50 let na zdokonalení svých produktů a jde to rozhodně poznat. Pokud jste hledač pokladů, Garrett je jasná volba.

 • Gerber

  Gerber vyrábí nože od roku 1939. Ze začátku se soustředil na kuchyňské nože. Postupně se přidávaly lovecké, armádní a outdoorové nože. Dnes se značka specializuje i na multifunkční kleště, ergonomické sekery, ostré pilky a mačety.

 • Grand Power

  Slovenská firma Grand Power je prosperující společnost s více než stovkou zaměstnanců a moderním zázemím v Ľupči nedaleko Bánské Bystrice. Pistole a samopaly vyváží do 50 zemí světa.

 • Grayl

  Jde o amerického výrobce filtračních láhví. Ty vám odfiltrují až 99,99 % nečistot. Z libovolného zdroje vody tak budete mít během několika sekund čistou pitnou vodu bez rizika kontaminace.

 • Grizzly

  Jde o výrobce montážních systémů pro baterky. V jeho portfoliu najdete jak magnetickou lištu picatinny, tak i kompletní montážní systém Velcron set.

 • GSG

  Německá firma GSG — German Sport Guns působí na trhu již od roku 2002. Za tu dobu se může pochlubit bohatými zkušenostmi v oblasti výroby zbraní. Patří mezi lídry na trhu s malorážkami, ale dělají i bezvadné plynové pušky a airsoftové zbraně.

 • Guarder

  Jde o výrobce příslušenství a kuliček pro airsoft. Mezi jeho produkty sice nenajdete žádné kompletní zbraně, ale i tak vyrábí velmi potřebné náhradní díly a zásobníky.

 • Gunbroker

  Polské vábničky na zvěř od firmy Gunbroker jsou mezi lovci velmi oblíbené pro svou jednoduchost a výborný zvuk. Přivábit si zvěř blíže ještě nikdy nebylo tak jednoduché.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.