skip_main skip_menu skip_search

Žijeme pro globální cestování a outdoorová dobrodružství

Grayl

Grayl

Filtrace vody snad nikdy nebyla jednodušší. Filtrační láhve Grayl vám pomohou s podniknutím dobrodružství i v těch nejodlehlejších částech světa, kde je pitná voda nejdůležitější komoditou.

Grayl přitom není výrobce s dlouholetou tradicí, která by sahala hluboko do minulosti. Vznikla v roce 2016 v americkém Seattlu. A díky Kickstarteru od lidí vybrala přes 250 000 dolarů. Stačilo předvést, jak jednoduchá může filtrace vody být.

Naplň – Stlač – Pij

Nic víc k přípravě čisté vody nepotřebujete. Stačí vám naplnit vnější láhev vodou z libovolného zdroje vody, zatlačit dovnitř vnitřní láhev s filtrem, otevřít uzávěr a pít. Jednodušší už filtrace být nemůže. Celou láhev tak máte během pár vteřin přefiltrovanou.

Láhve Grayl odfiltrují až 99,99 % nečistot. Vy se tak zbavíte nejen virů a bakterií, ale i prvoků, chemikálií, těžkých kovů a jiných pevných látek.

Výrobce myslel i na vrcholové sportovce, kteří ve své výbavě počítají každý gram. Svou láhev Grayl GeoPress tak doplnil o lehčí a užší „sestřičku“ Grayl Ultralight Compact.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Filtry na vodu

Náhradní filtr pro láhve Grayl GeoPress

Jde o náhradní mechanický filtr na vodu. Šroubuje se do vnitřní láhve Grayl GeoPress. Dokáže odfiltrovat až 99,99% znečišťujících lá­tek.

Skladem na centrálním skladu, v pondělí 29. 8. u vás

774 Kč

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz