skip_main skip_menu skip_search

Filtry na vodu

Filtrační láhev Grayl UltraPress 0,5l coyote brown

Filtrační láhev Grayl UltraPress je kompaktní a snadný na údržbu nástroj na odbourání z vody bakterií a cizopasníků. Celé čištění pomocí uhlíkového filtru netrvá déle než 10 sekund.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 2 ks, ve středu 30. 11. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 29. 11. ?

Možnosti dopravy

2 274 Kč

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 70 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Grayl
EAN:
850015512469
Katalogový kód:
536-015

Grayl Další produkty výrobce

Popis produktu

Filtrační láhev Grayl UltraPress je kompaktní a snadný na údržbu nástroj na odbourání z vody bakterií a cizopasníků. Určitě se nám osvědčí při delších výpravách v nepřístupných místech, kde nemáme možnost se spoléhat na ověřené zdroje pitné vody. Díky ní můžeme s klidným svědomím uhasit žízeň vodou z řeky, potůčku nebo jezera.

Mále rozměry dovolují přenášet láhev v přihrádce na klasickou láhev. Nespornou výhodou je to, že samotný proces čištění nevyžaduje použití speciálních dezinfekčních přípravků či speciální přípravy a netrvá déle než 10 sekund.

Před započetím čištění je nutné vyjmout vnitřní rezervoár. Poté vnější tubus naplníme vodou po vyznačenou rysku, do druhé ruky si připravíme prázdný vnitřní rezervoár, který vtlačíme dovnitř tubusu. Voda z vnějšího tubusu při stlačování proniká přes umístěný ve dně rezervoáru filtr přímo do jeho vnitřku.

Filtr kartuše využívá důmyslnou kombinaci aktivního uhlíkového prášku absorbujícího chemické a organické látky a elektrostatické absorpce schopné zachytit mikro částice velikosti virů. Výrobce udává, že kartuše má životnost 300 cyklů, čili okolo 150 litrů.

Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního polymeru a v místech úchopu je pokryta zvrásněnou gumou. Díky vysoké odolnosti si láhev poradí s pádem ze 3 metrů na beton. Celková kapacita zásobníku činí 450 ml

Obsah balení

  • Filtrační láhev Grayl UltraPress 0,5l coyote brown

Parametry

Výrobce:
Grayl
Objem:
500 ml
Životnost filtru:
150 l
Hmotnost:
354 g
Materiál:
Polymer
Šířka:
80 mm
Výška:
250 mm
Barva:
Hnědá
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz