skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Kalibrgun

  Značka u nás vyrábí vysoce výkonné PCP zbraně. Ptáte se, jestli má český Kalibrgun něco společného s tím ruským? Odpověď zní: Да. Firma vznikla roku 2005 v Moskvě a v Praze otevřela moderní výrobnu, ve které najdete ty nejkvalitnější CNC stroje.

 • Kandar

  Čínský výrobce Kandar produkuje cenově dostupné, ale dostatečně odolné a spolehlivé nože. V nabídce najdete taktické a lovecké modely, pro které v divočině najdete mnoho využití.

 • Kimar

  Buon giorno. Seznamte se s italským Kimarem, který se řadí po bok nejkvalitnějších výrobců plynových zbraní. Když už Italové něco dělají, tak s láskou. Není se tak čemu divit, že jejich replika kultovní CZ-75 je považována za nejzdařilejší.

 • King Arms

  King Arms není jen tak ledajaký výrobce airsoftek z Taiwanu. Na svém kontě má špičkové repliky zajímavých zbraní jako AS VAL či M1 Carabine, které u hráčů vzbuzují velký zájem.

 • KJ Works

  KJ Works je firma s více než 30 letou historií. Zpočátku se zabývali výrobou RC modelů, ale s rostoucí popularitou airsoftu v devadesátých letech se vydali na dlouhou cestu, aby mohli hráčům po celém světě nabídnout spolehlivé airsoftové zbraně za rozumnou cenu.

 • Klásek

  Česká firma Klásek Trading s. r. o. dodává pyrotechniku do více jak 20 zemí v EU a to ji činí jedním z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě. Jestli sháníte pyrotechniku, u Kláska jistě najdete.

 • Klean Kanteen

  Jde o amerického výrobce nádob na jídlo a pití. Všechny láhve Klean Kanteen jsou vyrobené z recyklovatelné nerezové oceli a neobsahují žádné BPA. V jeho portfoliu najdete láhve i termosky na jídlo a pití.

 • KollteX

  Polský výrobce taktického a funkčního oblečení, které ocení všichni, kdo tráví více času venku. Všechny produkty jsou testovány profesionálními vojáky, takže o jejich odolnosti a spolehlivosti nemůže být pochyb.

 • Kovohutě Příbram

  Tuzemská značka s dlouhou tradicí, známá především svými olověnými broky a diabolkami. Se střelivem od Kovohutí Příbram přišli do styku snad všichni, kteří u nás někdy vlastnili vzduchovku.

 • Kral Arms

  Tradiční turecký výrobce větrovek dodal na trh za posledních 20 let neuvěřitelných 3 000 000 kusů zbraní. Aktuálně se soustředí na PCP větrovky Puncher. Využijete je jak na loveckou, tak sportovní střelbu.

 • Kvintor

  Ruský výrobce, známý hlavně svými diabolkami. Ať už potřebujete diabolky destrukční, průbojné nebo pro rekreační a terčovou střelbu, Kvintor vás jistě potěší.

 • KWC

  Začínali s hračkami, ale v roce 1989 spojili své síly s japonským producentem a zaměřili se na airsoft, jehož popularita tehdy rostla raketovým tempem především v Asii. Brzy se ukázalo, že to byl krok správným směrem.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.