skip_main skip_menu skip_search

Udržitelnost jako klíčové slovo

Klean Kanteen

Klean Kanteen

Klean Kanteen je americký výrobce nádob na jídlo a pití. Všechny láhve Klean Kanteen jsou vyrobené z recyklovatelné nerezové oceli a neobsahují žádné BPA. Navíc také žádným způsobem neovlivňují chuť uložených pochutin a díky zaobleným hranám se velmi dobře čistí.

Klean Kanteen je na světovém trhu již od roku 2004 a od té doby uvedla spoustu nejrůznějších inovací. Společnost lidem pomáhá s ekologicky příznivějším přístupem k nápojům.

Na trhu jsou velmi oblíbené především termosky Klean Kanteen, které udrží nápoje teplé po dobu 6 hodin a studené až po dobu 24 hodin. Velmi praktické jsou také termosky na jídlo nebo termoska klean kanteen wide, s jejich pomocí můžete pohodlně přenášet a uchovávat jídlo teplé.

Láhve Klean Kanteen jsou velmi oblíbené i mezi zálesáky, kteří v nich dokonce mohou vařit na otevřeném ohni nebo na klasickém vařiči. Podle účelu využití můžete také použít náhradní uzávěr Klean Kanteen a vyměnit ten stávající.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Láhev Klean Kanteen Wide Loop 1900ml

Jde o praktickou nerezovou jednoplášťovou láhev o objemu 1 900 ml. Po otevření víčka můžete v láhvi dokonce i vařit na přímém ohni.

Dlouhodobě nedostupný

1 090 Kč

Detail

Uzávěr Klean Kanteen Café 2.0

Jde o šroubovací uzávěr pro láhve a termosky o průměru hrdla 5,4 cm. Je ideální volbou, pokud rádi na cestách pijete horkou kávu nebo čaj.

Dlouhodobě nedostupný

335 Kč

Detail

Uzávěr Klean Kanteen Loop

Jde o typický šroubovací uzávěr pro láhve o průměru hrdla 4,4 cm. Je vyrobený z polypropylenu a neobsahuje BPA ani nemění chuť nápoje.

Dlouhodobě nedostupný

195 Kč

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.