skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • F.W. Klever

  Kdy by neznal univerzální oleje Ballistol? Jsou ekologicky šetrné a můžete s nimi namazat opravdu cokoliv – zbraně, dřevo, ale také kůži. Vznikly v roce 1904, jako oleje pro německou císařskou armádu a od té doby patří mezi nejpoužívanější na trhu.

 • Falco Holsters

  Falco ručně vyrábí nejrůznější typy pouzder na zbraně. Je oblíbená především díky kvalitním produktům s dlouholetou tradicí a kvalitu podtrhuje pětiletou zárukou.

 • Fenix

  Fenix platí za značku, která v mnoha kategoriích svítilen udává směr. Její výrobky se prodávají ve více než 100 zemích. Možná se jí to podařilo i proto, že se od začátku drží svých základů. Slovo Fenix v čínské kultuře znamená dokonalé věci. Přesně takové výrobky Fenix jsou.

 • Fiery Deer

  Vyvážený poměr ceny a užitné hodnoty produktů má lví podíl na rostoucí oblíbenosti značky. Fiery Deer totiž nabízí levnější alternativu k předraženým střeleckým holím. Lovci mají na výběr mezi monopody, bipody a tripody.

 • Fin

  Bižuterie, vlasce a návazcové šňůry značky FIN se oblibě těší pro svou kvalitu a spolehlivost. FIN spadá pod společnost Delphin, která se výrobě rybářských potřeb věnuje už přes patnáct let.

 • Fiocchi

  Střelivo této značky snad není nutno ani představovat. 140 let na trhu se projevilo na kvalitě a věhlasu. Italský výrobce nabízí celou škálu typů a ráží munice, ve které si vybere snad opravdu každý.

 • Fisher

  Jde o výrobce detektorů kovů, který na trhu působí už od roku 1931. Nabízí kompletní řadu nejrůznějších produktů, kam spadají magnetometry, detektory úniku, kovu nebo indikátory vodní hladiny. Díky nim najdete pod zemí ukryté poklady nevýslovné hodnoty.

 • Flip-Target

  Společnost Flip-Target se zabývá výrobou terčů pro vzduchové i palné zbraně. Opravdovou libůstkou jsou překlopné terče, s nimiž se náramně pobavíte.

 • Flir

  Americko-švédská společnost Flir se zabývá vývojem a výrobou špičkových termovizí a nočních vidění. Nabízí řešení jak pro ozbrojené a záchranné složky, tak i pro civilní uživatele. Velmi populární je mezi lovci a myslivci.

 • Fomei

  Společnost FOMEI vznikla v roce 1990. Zabývá se především výrobou, prodejem a servisem zařízení, materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu. A to jak v oblasti optiky a fotografie, tak v oblasti medicinální. Produkty Fomei se vyvážejí do více jak 25 zemí EU i mimo ni.

 • For

  Jde o výrobce chemických zradidel a vnadidel zvěře. Jejich dnes již téměř legendární výrobek Vnadex Nectar zná každý správný lovec a myslivec po celém světě. Vnadex je oblíbený nejen díky své vysoké účinnosti a odolnosti, ale také díky jeho zdravotní nezávadnosti vůči životnímu prostředí.

 • Forestcam

  Jde o značku kvalitních fotopastí, u nichž je hned od vývoje kladen velký důraz na kvalitu provedení a odolnost vůči nepříznivému počasí. Tuto značku můžete znát také díky jejich kvalitním fotografiím a videím.

 • Forsport

  Jde o polského výrobce obalů, pásů a potahů pro myslivce a lovce. Pokud hledáte lovecký batoh nebo tašku z odolné tkaniny, jste u značky Forsport na správné adrese. Při výrobě totiž používá odolnou látku Cordura.

 • FOX ARCHERY

  Fox Archery je americký výrobce lukostřeleckého vybavení. Fox se svou již více než 20letou tradicí vyrábí jak klasické anglické dřevěné luky, tak i šípy.

 • Fox Outdoor

  Fox Outdoor je výrobce outdoorového vybavení všeho druh. V jeho sortimentu najdete vše, na co si jako správný outdoorový nadšenec vzpomenete. Od kompasu, přes pláštěnky a čelovky až po příborové sety. Velmi oblíbený je také nůž Fox Outdoor.

 • FOXcam

  Jde o značku spojovanou s kvalitními fotopastmi s výhodným poměrem cena/výkon. Fotopasti však nejsou pouze levné. Mají vlastní softwarová vylepšení a co je hlavní — český servis.

 • FX Airguns

  Filozofie FX Airguns je jednoduchá – vytvořit co nejvýjimečnější vzduchovku. A to se jim skutečně daří, FX jsou mistrovsky zkonstruované, spolehlivé, extrémně silné a pozoruhodně tiché. Výrobce používá nejmodernější technologie a neustále posouvá své možnosti na samotnou hranici nemožného.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz