skip_main skip_menu skip_search

Zbraně vždy po ruce

Falco Holsters

Falco Holsters

Falco Holsters je slovenská firma, jejíž počátky se datují k roku 1989. Tehdy její vlastník začal s domácí ruční výrobou sokolnických rukavic a pouzder na zbraně. Vlastnoruční výroba z lokálně dostupných materiálů, jakým je například hovězí kůže, si získala velkou oblibu.

Díky tomu se mohla výroba rozrůst do dnešních rozměrů. Dnes má Falco jedno z největších produktových portfolií v oblasti pouzder na zbraně. Jejich receptem k úspěchu byla především kvalitní řemeslná výroba a možnost individuálního přístupu.

Prvotřídní pouzdra na zbraně

Vždyť kromě tradičních katalogových produktů Falco dodává také obaly na zbraně pro zásahové jednotky, ale i jiné části výstroje pro ozbrojené složky. K těmto zakázkám se Falco dostalo především díky své variabilitě, kdy dokáže navrhnout produkt dle přání zákazníka.

Z portfolia produktů Falco nabízíme jejich hlavní produkty. Těmi jsou pouzdra na zbraně. Výrobce se jinak zabývá také již zmíněným sokolnictvím nebo myslivostí, ale produkuje také taktické výstroje, opasky nebo tašky a pouzdra pro skryté nošení zbraně. Mezi nimi patří k nejoblíbenějším Podpažní pouzdro Falco full size nebo Opaskové pouzdro Falco compact.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz