skip_main skip_menu skip_search

Neunikne ani zloděj, ani laň

FOXcam

FOXcam

Pod značku FOXcam spadá výroba fotopastí, které našemu trhu nabízejí výhodný poměr cena/výkon. Fotopasti FOXcam plnohodnotně slouží jak myslivcům, tak i k ochraně majetku. Firma své produkty vyvíjí ve spolupráci s osvědčenou značkou ScoutGuard, která patří mezi nejlepší výrobce fotopastí.

 

 

Vlastní softwarová vylepšení

Fotopasti této značky mají technologie FOXraw a FOXmove. Díky prvnímu zmíněnému vylepšení budou mít vaše noční fotografie vyšší kvalitu. Fotopasti dokáží exponovat s maximální závěrkou 1/25 s, díky čemuž byste měli mít ostré fotografie i v noci.

FOXmove pak za pomoci speciálního PIR čidla dokáže zrychlit dobu spouště na 0,7 s. Díky tomu mohou fotopasti pořídit o 30-60 % více snímků než běžné fotopasti.

 

Český servis

Na trhu se setkáte s obrovským množstvím fotopastí, ale jenom pár z nich má servis přímo v Česku. FOXcam je jednou z nich. Proč tedy nevyužít tuto možnost?

 

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Fotopast FOXcam Forester

Jde o fotopast s velmi dlouhou výdrží na baterie, která se může vyšplhat až na půl roku. Její silnou stránku představují noční fotografie.

Dlouhodobě nedostupný

1 900 Kč

Detail

Fotopast FOXcam Wi-Fi

Hlavní předností této fotopasti je Wi-Fi konektivita, která umožňuje přímý přenos obrazu do mobilního telefonu až na vzdálenost 25 metrů. Patentovaná technologie FOXmove zvyšuje ostrost a hloubku barev. Fotopast je napájena 8 AA bateriemi.

Dlouhodobě nedostupný

2 990 Kč

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.