skip_main skip_menu skip_search

Vlasce a šňůry, na které se můžete spolehnout

Fin

Fin

Bižuterie, vlasce a návazcové šňůry značky FIN se oblibě těší pro svou kvalitu a spolehlivost. FIN spadá pod společnost Delphin, která se výrobě rybářských potřeb věnuje už přes patnáct let. Z firmy tak odcházejí i pruty, navijáky, stojany, podběráky nebo háčky.

Nejlepší rybářské vlasce FIN

Zde musíme zmínit vlasce Strong Carp, na které se používá vysoce kvalitní materiál CPA 6.6. Proto bývají označovány jako nejsilnější vlasce určené na sportovní rybaření. Mezi další esa firmy patří FIN Method Feed. Molekulární struktura povrchu vlasců byla minimalizována tak, aby došlo k eliminaci jejich nasákavosti. To je stěžejní vlastnost tenkých vlasců na feeder. Method Feed se dále charakterizují maximální nosností v uzlu a minimální roztažností.

Návazcové šňůry na kapry i jiné ryby

Oblíbenou variantu představu ztužená návazcová šňůra řady Fin Hook Line. 6K 20M/Gravels 15LBS využijete na výrobu kaprářských návazců, použijete je i s potápivou nástrahou. Hook Line Double 8K 20M/Kamufláž 25LBS je 2x proplétaná šňůra, která má paralelně spletené dvě vrstvy čtyřvláknových šňůr. Splývá se dnem, což umožňuje přirozenou prezentaci nástrahy. Line Bait Floss 20M/20LBS se uplatní při výrobě nenápadných koncových návazců s pop-up boilies.

Šňůry Fin Hero nabízí širokou škálu průměrů i nosností. Díky těmto vlastnostem je využijete takřka na všechny techniky rybolovu. Rybáři rádi sahají po Fin Hero 15M 0,14MM 9,10KG.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Navolené kombinaci filtrů neodpovídají žádné položky

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.