skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • UHC

  Firma UHC vyrábí airsoft zbraně nižší cenové kategorie již od roku 1986. Z nabídky si vyberou hlavně začátečníci, kteří ocení manuální revolvery a nebo elektrické pistole. Odstřelovací pušky UHC zase ocení začínající airsoft sniper.

 • Umarex

  Umarex začal roku 1972 vyrábět plynové a signální zbraně, v té době nejkvalitnější na trhu. To mu zajistilo start z říše snů. Později přidal i vzduchovky. A když dva vedoucí muže ve společnosti Wulfa-Heinze Pflaumera a Franze Wonische napadlo dělat repliky zbraní, netušili, že to je zlatá trefa.

 • Umarex T4E

  Německý výrobce Umarex je světovou jedničkou na trhu s RAM značkovači (Real Action Markers). Vytvořil zcela novou kategorii T4E – Training for engagement, která zahrnuje dlouhé i krátké zbraně a nabízí unikátní řešení pro výcvik i sebeobranu.

 • UZI

  Paralyzéry UZI vznikají pod americkou taktovkou a ve světě platí za vzor, jak má kvalitní výrobek i jeho díly vypadat. S tím se pojí i spolehlivost a dlouhá životnost.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz