skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Tactical EVO

  Jde o českého výrobce loveckých potřeb. Mezi jeho produkty najdeme nejrůznější lovecké obaly, střelecké podložky, ale i maskování. Největší důraz však klade na bipody Tactical EVO.

 • Tactical Foodpack

  Jde o estonskou společnost, která vyrábí mrazem sušení pokrmy z přírodních a vyvážených surovin pro horolezce turisty a vojáky. Ti si mohou pochutnat na opravdu chutných instantních jídlech, k nimž stačí přidat pouze trocha horké vody.

 • Taidea

  Jde o čínského výrobce brousků s českým zastoupením v Praze. Jeho produkty se pyšní výhodným poměrem cena/výkon. V jeho portfoliu najdete jak brusné kameny Taidea, tak i manuální a elektrické průtahové brousky.

 • Taipan

  Česká značka Taipan si do názvu dala jednoho z nejjedovatějších hadů světa. A to proto, aby dokázala, že její PCP vzduchovky jsou stejně ostré a přesné.

 • Tarra

  Jde o českého výrobce zábavní pyrotechniky, jehož původ se datuje až k roku 1993. Do jejich portfolia spadají se nejen petardy, prskavky nebo konfety, ale i kategorie jako pyrotechnické pochodně, rakety, římské svíce, dětská pyrotechnika nebo kompaktní ohňostroje.

 • Teknetics

  Pokud se zajímáte o detektory kovů, určitě už jste narazili na značku Teknetics. Produkty tohoto amerického výrobce jsou známé svou výkonností a funkčností. Hodí se pro začínající hledače, ale ocení je také zkušení profíci.

 • Ten Point

  Americká rodinná firma Ten Point vyrábí už přes 25 let vysoce kvalitní kladkové kuše, šípy a střelecké příslušenství. U výrobků této značky se můžete spolehnout na kvalitu a přesnost.

 • Tetra Gun

  Čisticí potřeby Tetra Gun jsou základní potřebou každého správného střelce. Jeho produkty využívají i profesionální sportovní střelci jako například Karch, Farnan nebo Gonzales. To samo o sobě svědčí o kvalitě těchto produktů.

 • Tetrao

  Jde o slovenskou značku společnosti IBO, která vyrábí kvalitní myslivecké batohy, ale skrývají se pod ní také pouzdra na zbraně, myslivecké tašky, brašny nebo ledvinky.

 • Thermos

  Jméno tohoto amerického výrobce dalo vzniknout samotnému názvu termosek. V jeho nabídce najdeme stylové nerezové nádoby, které dělíme podle jejich předpokládaného účelu na termosky na jídlo a termosky na pití.

 • Tickless

  Jde o maďarského výrobce netoxických odpuzovačů hmyzu. Jeho vznik se datuje do roku 2010. Na rozdíl od konkurenčních značek nepoužívá žádné toxické prvky, které mohou po styku s kůží reagovat. Hodí se tedy především pro alergiky a lidi s šetrnou pokožkou.

 • Tokyo Marui

  Japonská společnost produkující kvalitní a věrné airsoftové kopie reálných zbraní. Přesnost a výdrž výrobků Tokyo Marui je docílena precizním dílenským zpracováním a použitím odolných materiálů.

 • Trophy Ridge

  Jde o amerického výrobce lukostřeleckého příslušenství. Jde především o pomůcky pro závodní a loveckou lukostřelbu. V jeho portfoliu narazíme na užitečné komponenty luku, které vám pomohou k zásahu do černého.

 • True Utility

  Jde o anglického výrobce outdoorového vybavení. Jeho výrobky mají jeden společný rys – jsou malé a skladné. Produkty True Utility se řadí do šesti kategorií: kapesní nářadí, přívěsky na klíče, kapesní nože, multifunkční nářadí, svítilny a zapalovače.

 • Truglo

  Americký výrobce světlovodných mířidel pro luky, kuše, pistole a pušky. Výrobky Truglo jsou vysoce kvalitní a najdou své uplatnění v každé situaci.

 • Tuza

  Pod značkou Tuza se skrývají nejen myslivecké produkty. Tento malý český výrobce má ve své nabídce například precizně vypracované skříně na zbraně nebo sklopce a klece na nejrůznější zvířata. Najdete v ní také přenosný šplhací posed Tuza nebo trezorové dveře.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz