skip_main skip_menu skip_search

Bullpup Made in Czech

Taipan

Taipan

Česká značka vyrábí špičkové PCP vzduchovky. Zaměřuje se na bullpup modely, jejichž systém spočívá v posunutí zásobníku a komory až za spoušť. Zbraň tak může být kratší, délka hlavně zůstává původní. Tím se zachová přesnost i dostřel a získá menší hmotnost a lepší manévrovatelnost. 

 

Charakteristika Taipanů

Mají dobré dílenské zpracování a byly na ně použity kvalitní materiály. Předčí tak i dražší pušky. Maximální přesnost zajišťují hlavně CZUB a Lothar Walther. Nabíjení pomocí bočního pákového mechanismu je pohodlné a přesné. Taipan nabízí dvě inovativní řešení. První se týká oblasti přebíjení. Díky speciálnímu mechanismu nemůže dojít k ucpání hlavně z důvodu dvojího nabití.

Druhé řešení představuje nová průchodka vzduchu, ta ideálně a konstantně tlačí vzduch do hlavně. Důležitou podmínkou při výrobě tohoto dílu bylo, aby nedocházelo k deformaci diabolky jako u standardních řešení. A díky tomu vznikl jedinečný tvar, který používá právě pouze Taipan.

Hlavní výhody

Pažby jsou dřevěné. Na ostatní materiály se používá letecký hliník a nejkvalitnější ocel. Všechny součástky spoušťového mechanismu se vyrábějí na CNC strojích, takže zde nenajdete žádné odlitky. Zásobníky jsou ruční práce. Díky jednorannému podavači zbraň využijete na destrukční, loveckou i sportovní střelbu. Nabíjecí páka se dá jednoduše přehodit. Taipan je tak vhodný pro praváka i leváka. Před spouští je manuální pojistka bránící nekontrolovaný výstřel.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

PCP vzduchovky

Vzduchovka Taipan Veteran Standard 6,35mm Red

Sleva 7%

Taipan Veteran Standard je PCP vzduchovka s oblíbenou bullpup konstrukcí. Tento model je v ráži 6,35 mm a má pažbu v barevném provedení Red.

Skladem > 20 ks, v úterý 7. 2. u vás

38 610 Kč 35 907 Kč

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz