skip_main skip_menu skip_search

Teplé jídlo i pití kdykoliv a kdekoliv

Thermos

Thermos

Značka Thermos se pojí se samotným vznikem první termosky. Vynálezce James Dewar si ji nechal roku 1892 vyrobit ze dvou skleněných lahví. Vzduch mezi lahvemi pak vysál, aby vzniklo vakuum.

Sklář, který skleněnou termosku vyrobil, byl Reinhold Burget. Ten se pak značnou měrou roku 1904 podílel na založení firmy Thermos. Tehdy vznikla rovněž první průmyslově vyrobená termoska. Firma naštěstí nezůstala stát na místě a neustále zdokonalovala své termonádoby až do dnešní podoby. Dnešní termosky nemají pouze odlišný design, ale jsou také vyráběny z jiných materiálů a mají odolnější uzávěry.

Dnes Thermos vyrábí stylové nerezové nádoby, které dělíme podle jejich předpokládaného účelu na termosky na jídlo a termosky na pití. Mezi nejprodávanější modely se řadí termoska na jídlo Thermos King Steel a termoska Thermos King 0,47l modrá.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Termoska Thermos King 1,2 l modrá

Výkonná termoska značky Thermos s technologií Thermax. Speciální ochranná vrstva a dvojitá vakuová izolace zaručují výjimečné izolační vlastnosti.

Dlouhodobě nedostupný

1 140 Kč

Detail

Termoska Thermos King 1,2 l steel

Výkonná termoska firmy Thermos ideálně udržuje teplotu přenášeného nápoje díky dvojitým nerezovým stěnám s vakuovou izolací a technologií Thermax.

Dlouhodobě nedostupný

1 140 Kč

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.