skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Záhoří Rudel

  Pod značkou Záhoří Rudel u nás naleznete sortiment loveckých potřeb, zejména mysliveckých batohů.

 • Zbroia

  Zkušenosti ukrajinského výrobce s produkcí PCP vzduchovek se datují až k roku 1999. Zbroia nabízí precizně zpracované pušky vhodné na sportovní střelbu a lov škůdců.

 • Zink

  Plánujete velkou oslavu nebo potřebujete jen pár světlic do vaší plynovky? V sortimentu německé společnosti Zink Feuerwerk naleznete vše, co potřebujete. Pyrotechnika této značky je známá svou spolehlivostí a kvalitou.

 • Zippo

  Jde o legendární americkou značku zapalovačů známou snad po celém světě. Tyto zapalovače spatřily světlo světa už v roce 1932 a přece patří k dnešní špičce mezi zapalovači. Tehdejší nadčasová konstrukce s pantem a víčkem je i dodnes plně funkční.

 • Zubíček

  Česká firma Zubíček se zabývá výrobou loveckých potřeb již od roku 1992. O úspěšnosti značky svědčí to, že její výrobky naleznete ve většině prodejen zbraní a loveckých potřeb v České republice. Cca 40 % produkce je vyváženo do EU.

 • Zulu

  Zulu Outdoor je český výrobce outdoorových potřeb, který nabízí celou řadu užitečných produktů pro všechny milovníky pobytu v přírodě. S produkty této značky se v přírodě určitě neztratíte.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.