skip_main skip_menu skip_search

Zippo funguje, nebo je zdarma opravíme

Zippo

Zippo

Zippo je legendární americká značka benzinových zapalovačů s typickým obdélníkovým tvarem a víčkem s pantem. Málokdo však ví, že s původním Zippem přišel pan Blaisdell koncem roku 1932. Tehdy vyšel jeden zapalovač Zippo na pouhých 1,95 $. Dnešní ceny už se pochopitelně pohybují výrazně výš.

Přitom všechny prodané zapalovače Zippo se mohou pochlubit doživotní zárukou, protože Zippo se řídí svým mottem: „Zippo funguje, nebo je zdarma opravíme“. S takovou garancí se u mnohých značek nesetkáte.

Reklama jako přidaná hodnota

Tyto legendární zapalovače se už od poloviny 30. let používají jako reklamní předměty. Na rozdíl od klasických zapalovačů tehdejší doby totiž měly ideální tvar, který šlo bez problémů potisknout, případně i jinak vytvarovat. Dnes tak často uvidíte Zippo s logem společností jako Harley Davidson nebo Jack Daniels. Mohou být však vylepšeny i jinak, například rytinou či kresbou. Mezi nejvzácnější a nejcennější sběratelské kousky tak patří zapalovače z první komerční edice celkem 500 zapalovačů olejářské společnosti Kendall Refining Company.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Benzínové a plynové zapalovače

Zapalovač Zippo Chrome

Zapalovače Zippo jsou synonymem pro odolnost, spolehlivost a eleganci. Generacemi prověřený design získal až legendární statut a pravému gentlemanovi poslouží stejně dobře jako nefalšovanému zálesákovi.

Skladem 6 ks, 6. - 7. 12. u vás

790 Kč

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz