skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Jsme tu pro vás Michal +420 591 140 565, Po–Pá, 8:00–16:00

Sbírejte věrnostní diabolky
a šetřete na nákupu

icon_in_basket 0 Prázdný
Marek Děngl

Mirka Zákaznická podpora

Váš košík je prázdný

Přidejte do něj vybrané zboží. Přemýšlíte, kde začít?

Prohlédněte si nejprodávanější kusy nebo využjite naši poradnu.

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Valiant

  Valiant vyrábí kvalitní puškohledy pro sportovní střelbu a lov. Vznikl roku 2011 v ČR a stojí za nim střelci, kteří na trhu postrádali kvalitní optiku za solidní cenu.

 • Vector Optics

  Vector Optics je čínský výrobce optických zaměřovačů a příslušenství pro zbraně. Společnost byla založena v roce 2007 a od té doby rozšířila svou produktovou řadu o širokou škálu puškohledů, dalekohledů, kolimátorů, laserů, montáží a dalšího střeleckého vybavení.

 • Venox

  Česká značka Venox kompletně vybaví každého střelce, aniž by mu vyluxovala peněženku. Vyrábí toho opravdu hodně, například pouzdra na zbraně, montáže pro puškohledy, terče, střelnice, čištění na zbraně, bipody a mohli bychom jmenovat ještě spoustu dalšího skvělého příslušenství.

 • Via Nova

  Via Nova je německý výrobce repelentů proti hmyzu. Na rozdíl od velké části repelentů na trhu pochází Via Nova z přírodních zdrojů. Díky tomu je vhodný také pro děti a alergiky. V naší nabídce najdete hned tři různé velikosti, a to sprej na komáry Bio-Insektal 100 ml a o objemu 250 ml a 500 ml.

 • Victorinox

  Victorinox je již tradičním švýcarským výrobcem kuchyňských a multifunkčních švýcarských nožů. Ty se vyrábějí z kvalitní nerezové oceli už od konce 19. století.

 • VMC

  Jde o francouzského výrobce rybářské bižuterie, jehož historie sahá až do roku 1910. Jeho produktové portfolio sice možná není pro laika nijak pestré, avšak rybář si v něm vždy najde ten správný háček nebo obratlík, který potřebuje.

 • Vortex

  Americké puškohledy Vortex jsou dnes již zavedeným pojmem. Tento výrobce však nabízí mnohem více než jen kvalitní puškohledy, kolimátory a dalekohledy. V široké nabídce naleznete nespočet stativů, oděvů, čistících pomůcek a dalšího užitečného vybavení.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz