skip_main skip_menu skip_search

Airsoft bez hranic

G&P

G&P

G&P je honkongský výrobce airsoftového a vojenského vybavení, který se v tomto byznysu pohybuje už od roku 1995. Velkou oblibu si získaly především jeho baterky a kapesní svítilny. Ty už od roku 1996 využívají ozbrojené složky v několika zemích světa.

 

Airsoftová puška v továrně na ostré zbraně

Inovace ženou tento byznys stále kupředu. To si uvědomuje i G&P, které už v roce 2002 udělalo vstřícný krok směrem k věrnějšímu vzhledu airsoftových zbraní. Vyrobilo totiž pušku airsoft Dragunov SVD v továrně, kde se kompletují i ostré zbraně. Díky tomu má G&P velmi věrné kopie zbraní. Vyrábějí se totiž z podobných materiálů a obdobným postupem jako běžné zbraně.

Airsoftové zbraně G&P se dělí na plynové, elektrické, ale najdete i pár HPA airsoft pušek. Ty kombinují pohon elektrický s plynovým, díky čemuž můžete regulovat kadenci i sílu kuliček. Airsoft pušky od G&P pokrývají celý trh od méně náročných zákazníků až po vášnivé sběratele. Ti si vychutnají také řadu G&P Cerakote, kde najdou airsoftové zbraně s reálným kováním. V naší nabídce pak narazíte na pistolový granátomet M4 vybavený klasickou pažbou z M4 a mířidly.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.