skip_main skip_menu skip_search

MRE po česku

One Meal

One Meal

MRE (Meal, Ready-to-Eat) je nouzová dávka potravin, která vám umožní najíst se za jakýchkoliv podmínek. Využívá ji armáda a velikou popularitu si získala i u outdoorových nadšenců. Dnešní doba je bohužel taková, že se vyplatí mít v případě nouze schované trvanlivé jídlo, které je nenáročné na přípravu.

K ohřevu jídla se používá chemická reakce a nemusíte se tedy starat o rozdělávání ohně. Bohužel v těchto přídělech našinec většinou nenajde tuzemskou kuchyni. Česká společnost One Meal se tento nedostatek rozhodla napravit, a tak v jejích balíčcích narazíte na jídla, která Češi důvěrně znají – například guláš.

Ideální dávka energie

Konečný produkt je výsledkem více než dvacetileté praxe v oboru potravinových dávek. One Meal Ration Pack respektuje národní i světové stravovací zvyklosti, neopomíná ani různá zdravotní omezení a moderní stravovací návyky. Splňuje také náročné požadavky armád NATO a své využití jistě najde i u záchranářských složek.

Kulinářské zážitky nejsou zrovna to nejdůležitější ve vypjatých situacích, ale chutné jídlo dokáže na druhou stranu zvednout morálku. Pokrmy od One Mealu jsou nejen nutričně bohaté, ale také velice chutné. Tato dávka je ideálním stravovacím řešením při výpadku dodávek energie nebo během živelných katastrof.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.