skip_main skip_menu skip_search

Největší výrobce zbraní v USA

Ruger

Ruger

Sturm, Ruger & Co., Inc., známější pod zkráceným jménem Ruger je americký výrobce zbraní s dlouhou tradicí a se zástupem spokojených zákazníků.

Založena v roce 1949 ve státě Connecticut, tato společnost postupně rostla, až se stala největším producentem zbraní v USA. V široké nabídce najdete vše od opakovacích pušek, jednoranek, kulovnic, brokovnic a pistolí až po Single Action a Double Action revolvery

Pravděpodobně nejznámějším výrobkem se stala malorážková pistole Ruger Mark I (někdy také nazývána jako Standard). Kompaktní pistole s okrajovým zápalem je ideální zbraní pro začínající střelce. Ruger stále vyvíjí nové modely tohoto designu. Dnes v nabídce naleznete modernizovanou verzi Ruger Mark IV

Pod touto značkou také německá společnost Umarex produkuje a prodává airsoftové pistole, revolvery i dlouhé vzduchové pušky.

Na našem e-shopu najdete airsoftovou verzi pistole Ruger Mark I, revolveru Ruger Superhawk 8" nebo pružinovou vzduchovku Ruger Air Scout.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Vzduchová pistole Ruger Mark IV 4,5mm

4x

Mark IV je vzduchová replika oblíbené malorážní pistole ráže .22 firmy Ruger. Kvalitní polymerova kostra kryje spolehlivé kovové jádro. To se skládá z nejdůležitějších komponentů vzduchovky – hlaveň s drážkovaným vývrtem, spoušťový mechanismus a  mechanická mířidla. Stejně jako její předloha je velice přesná. Zbraň najde uplatnění především během tréninku a rekreace.

Dočasně nedostupný

1 790 Kč

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.