skip_main skip_menu skip_search

Lídr mezi šípy

Easton

Easton

Easton je americký výrobce šípů a lukostřeleckých potřeb s téměř staletou tradicí. Již od počátku své existence v roce 1922 jsme jej mohli označovat za inovátora. Důkazem toho je také rok 1940, kdy Easton poprvé uvedl odolné hliníkové šípy.

Značku Easton mnozí i dodnes právem označují za inovátora. Nezůstal totiž stát na místě a neustále přichází s novými technologiemi. Není tedy divu, že je oblíbený především v profesionálních kruzích. Například jej můžeme bez okolků nazývat lídrem na trhu lukostřeleckých potřeb pro olympioniky. Tam jej používá nadpoloviční většina sportovců.

Z produktů Easton si vyberete v podstatě cokoliv spojeného s lukostřelbou. Nejdůležitější skupiny produktů tvoří pochopitelně šípy pro luky a šípy do kuší a k nim přidružené toulce na šípy. Easton však vyrábí i další komponenty, nářadí a stabilizátory. Zkrátka vše, co můžete vystřelit.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Šíp carbon 28" Easton Inspire 900

1x

Karbonový šíp vhodný pro silnější reflexní i kladkové luky. Dodávaný s ostrým hrotem, který lze při poničení vyměnit za jiný kus. Délka 28"

Dlouhodobě nedostupný

189 Kč

Detail

Šíp carbon 30" Easton Inspire 630

Karbonový šíp vhodný pro silnější reflexní i kladkové luky. Dodávaný s ostrým hrotem, který lze při poničení vyměnit za jiný kus. Délka 30"

Dlouhodobě nedostupný

189 Kč

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.