skip_main skip_menu skip_search

Zbraň čistá jako nikdy

Brunox

Brunox

Brunox je švýcarský výrobce olejů pro čištění zbraní. Jde o firmu s 40letou tradicí, která dodává oleje snad do všech oblastí, kde je lze využít. Brunox tak zavítal nejen do údržby zbraní, ale také do cyklistiky, rybářství, automobilového průmyslu a strojírenství. Můžete ho použít i ve své domácnosti nebo ve zdravotnických a gastronomických zařízeních.

Brunox má rozsáhlé produktové portfolio, díky čemuž si vyberete ten správný olej pro vaše použití. Například olej Brunox Lub&Cor se hodí ke konzervování, a to bez rizika poškození těsnění. Nesetkáme se s ním však pouze ve Švýcarsku, Německu nebo u nás. Své produkty dnes dodává již do více než 50 zemí světa.

Nejpopulárnějším produktem této značky je Brunox Turbo Spray, který má všestranné použití. Jde o vysoce kvalitní čistící a konzervační olej pro veškeré typy zbraní. Vytváří tenký film, který chrání proti korozi a agresivním vlivům. Díky své výtečné viskozitě rozpustí i pevné nánosy zplodin. Vaše zbraň tak bude čistá jako nikdy předtím.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Oleje na čištění zbraně

Olej Brunox Lub&Cor 100ml

Má výborné vlastnosti pro dlouhodobé skladování zbraní i v nepříznivých podmínkách. Vytváří ochranný film, který chrání nejen před vlhkostí.

Skladem, ve středu 7. 12. u vás

199 Kč

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz