skip_main skip_menu skip_search

Nekompromisní kvalita a přesnost

Brocock

Brocock

Začátky značky se datují až k roku 1989. A 30leté zkušenosti s výrobou vzduchovek Brockock jsou na finálních produktech opravdu znát. V roce 2014 se Brocock stal součástí koncernu Marocchi & Breda. Ten vyrábí ostré zbraně už téměř 100 let.

Pro Brocock se však touto akvizicí nic nezměnilo. Ačkoliv je britský výrobce nyní v rukou Italů, i nadále vyrábí precizně vyladěné vzduchovky s hlavní Lothar Walther.

 

Za kvalitu se platí

PCP vzduchovky Brocock jsou sice ve vyšší cenové kategorii, ale výsledek stojí za to. Mají systém Slingshot Hammer pro lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu a najdete u nich i regulátor tlaku Huma. Tato kombinace stabilizuje výkon během střelby. Diabolky pak v terči budou lítat jednou dírou.

Mezi nejpopulárnější zástupce spadá Brocock Commander se svou vysokokapacitní 430 cc kartuší. Brocock Concept Lite má sice pouze 150 cc kartuši, ale její taktický design a výsuvná pažba vytvářejí perfektní taktickou vzduchovku. Oproti tomu Brocock Compatto má pevnou pažbu a na Brocock atypický vzhled. Jde o výjimečný designový kousek.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Vzduchovka Brocock Bantam Sniper HR 6,35mm

zdarma

Dokonale přesná hlaveň Lothar Walther je celá obalena vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Navíc je zakončena závitem 1/2 UNF.

Skladem 1 ks, v úterý 18. 6. u vás

38 990 Kč

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.