skip_main skip_menu skip_search

Tradice a zkušenost

BSA

BSA

Během více než stoleté existence se z malého společenství puškařů stala jedna z důležitých industriálních společností v Británii. Rodokmen sahá až do roku 1861, kdy byla celým názvem The Birmingham Small Arms Company Limited založena a jako emblém si zvolili tři zkřížené pušky.

BSA sehrála důležitou roli v obou světových válkách. V té první se orientovala hlavně na výrobu munice. Během druhé světové války BSA dodala britské armádě více než polovinu všech ručních zbraní. Válečná výroba zahrnovala také téměř půl milionu kulometů Browning, se kterými letouny Spitfire a Hurricane zvítězili v bitvě o Británii. Továrny BSA byly několikrát bombardovány, ale Němcům se naštěstí nepodařilo výrobu ochromit.

Když kupujete vzduchovku BSA, pamatujte jakou historii v sobě nese. Dlouholetá tradice a zkušenosti dávají těmto zbraním osobitost, se kterou se žádný čínský ani turecký výrobce nemůže rovnat.

My vám od této značky nabízíme větrovky Buccaneer pyšnící se skvělým zpracováním za bezkonkurenční cenu. Určitě nepřehlédněte elegantní model R10 s krásnou ořechovou pažbou.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz