skip_main skip_menu skip_search

Moment překvapení je základ úspěchu

Ameristep

Ameristep

Lovecký úspěch začíná momentem překvapení. To je to, co americká společnost Ameristep poskytuje lovcům již více než 20 let: úkryty, lovecké stany a příslušenství, které chytře skryjí lovce před kořistí.

Společnost Ameristep je hrdá na to, že je inovátorem v oboru a neustále hledá nová řešení, která pomohou lovcům vyhnout se odhalení. To je však jen část příběhu. Vynikající mobilita všech výrobků vám umožní vybrat si ideální loveckou pozici.

Obrovskou výhodou maskovacích stanů Ameristep je, že rozložení a složení nezabere více než minutu. Další klíčové funkce eliminují prvky, jako je pach, hluk, odraz, abyste zůstali skryti před vynikajícími smysly zvěře.

Stěny stanů jsou tvořeny z voděodolného a antireflexního materiálu Durashell Plus. Ten vás hned na první pohled zaujme svou vysokou kvalitou maskovacího provedení Realtree Xtra, které činí stan v přírodě prakticky neviditelným.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Maskovací stan Ameristep Doghouse

Ameristep Doghouse je maskovací stan pro lovce a fotografy. Pohodlně se do něj vejdou dvě osoby a má tři velká okna s možností zakrytí.

Dlouhodobě nedostupný

3 414 Kč

Detail

Maskovací stan Ameristep Gunner

Maskovací stan Ameristep Gunner, který využijí nejen myslivci, ale také fotografové. Stěny jsou v maskovacím provedení Realtree Xtra.

Dlouhodobě nedostupný

2 394 Kč

Detail

Maskovací stan Ameristep Outhouse

Jedná se o maskovací stan, vhodný jak pro lovce, tak i pro fotografy. Stěny jsou tvořeny z voděodlného materiálu a mají tři boční okénka.

Dlouhodobě nedostupný

2 574 Kč

Detail

Maskovací stan Amertistep Caretaker

Lovecký stan pro dvě osoby. Využijí ho nejen lovci, ale i i fotografové. Celkem 9 průhledných oken ze síťoviny zajistí perfektní výhled.

Dlouhodobě nedostupný

2 990 Kč

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.