skip_main skip_menu skip_search

株式会社シマノ

Shimano

Shimano

Firma vznikla roku 1921, v japonské Osace ji založil Shozaburo Shimano. V sedmdesátých letech začala s výrobou navijáků, prutů a chladniček. Dnes se Shimano dělí na tři divize – cyklistika, outdoorové sporty a rybolov. Filozofií značky je vyrábět produkty, které podporují kontakt člověka s přírodou.

 

Navijáky Shimano

Po navijáku Big Baitrunner lc 140 000 rádi sahají trofejní lovci kaprů. Baitrunner se hodí pro lov u dna, kdy potřebujete volnou cívku. Další oblíbený naviják Shimano Catana se nabízí ve dvou variantách. Catana 1000 RC na přívlač a Catana 4000 FD na přívlač, feeder, match i běžný rybolov. Troji uzavírá řada navijáků s přední brzdou Shimano Ultegra. SPOD XTD je kvalitní kaprový naviják určený pro lov s využitím spodů či markerů.

 

Pruty Shimano

Značka produkuje přívlačové, teleskopické, kaprové, feederové, matchové pruty i rybářské biče. Začínající rybáři ocení prut Joy Feeder 300. Má rukojeť z EVA pěny, sklolaminátový blank, vyměnitelnou špičku. Oblíbený je i o něco pokročilejší dvoudílný prut Shimano Alivio. DX Spinning 210 m je díky progresivnímu blanku z XT30 maximálně rychlý i štíhlý. S prutem osázeným očky Shimano Hardlite můžete chytat s vlasci i se splétanými šňůrami. Zkušenější lovce potěší kaprový prut Shimano Tribal. TX9A 12300 je schopný odhodu až 198 metrů.

Kromě prutů a navijáků Japonci dělají i kvalitní vlasce a šňůry a také rybářské tašky.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Navolené kombinaci filtrů neodpovídají žádné položky

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.