skip_main skip_menu skip_search

Airsoftky pro každého

SRC

SRC

Starrainbow Company – SRC vznikla na Tchaj-wanu v roce 1993. Zpočátku se věnovala výrobě hraček pro domácí trh, ale s rostoucí popularitou airsoftu v devadesátých letech se vydala na cestu za svým snem – stát se nejlepším airsoftovým producentem na světě.

Cesta nebyla vůbec jednoduchá, zpočátku začala s prodejem airsoftových zbraní z dovozu. Výroba vlastních replik byla ještě v nedohlednu. Obrovské investice do výrobních zařízení a vývoje se však postupně začaly vyplácet. První produkty byly různé modifikace a doplňky pro zbraně jiných značek. Tím se SRC postupně dostala do povědomí hráčů a k první airsoftce už chyběl jen krůček.

Nejprve přišly na řadu manuální a elektrické pistole a následně plynovky s blowbackem. Prodeje rostly a na prknech inženýrů se rodily čím dál pokročilejší repliky elektrických a dlouhých plynových pušek. Příkladem je plynový kalašnikov s blowbackem SRC AK-74 nebo elektrický kulomet SRC RPK. Každá zbraň je kompletována ručně a firma vynakládá nemalé prostředky k testování, technici vystřílí stovky tun kuliček ročně. Spokojení zákazníci jsou totiž pro SRC na prvním místě.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz