skip_main skip_menu skip_search

Airsoftky pro každého

SRC

SRC

Starrainbow Company – SRC vznikla na Tchaj-wanu v roce 1993. Zpočátku se věnovala výrobě hraček pro domácí trh, ale s rostoucí popularitou airsoftu v devadesátých letech se vydala na cestu za svým snem – stát se nejlepším airsoftovým producentem na světě.

Cesta nebyla vůbec jednoduchá, zpočátku začala s prodejem airsoftových zbraní z dovozu. Výroba vlastních replik byla ještě v nedohlednu. Obrovské investice do výrobních zařízení a vývoje se však postupně začaly vyplácet. První produkty byly různé modifikace a doplňky pro zbraně jiných značek. Tím se SRC postupně dostala do povědomí hráčů a k první airsoftce už chyběl jen krůček.

Nejprve přišly na řadu manuální a elektrické pistole a následně plynovky s blowbackem. Prodeje rostly a na prknech inženýrů se rodily čím dál pokročilejší repliky elektrických a dlouhých plynových pušek. Příkladem je plynový kalašnikov s blowbackem SRC AK-74 nebo elektrický kulomet SRC RPK. Každá zbraň je kompletována ručně a firma vynakládá nemalé prostředky k testování, technici vystřílí stovky tun kuliček ročně. Spokojení zákazníci jsou totiž pro SRC na prvním místě.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Airsoft AK (STTi-SRC SR74U)

Replika legendární AK-74U, která se pyšní odolným celokovovým provedením s pažbením z pravého dřeva a atraktivním výkonem.

Dlouhodobě nedostupný

5 900 Kč

Detail

Airsoft kulomet RPK (SRC AK-47 RPK kov)

Kulomet RPK vychází z útočné pušky AK 47. Má však delší hlaveň a je vybaven sklopnou dvojnožkou. Má celokovovou konstrukci a dřevěné pažbení.

Dlouhodobě nedostupný

4 901 Kč

Detail

Airsoft pistole SRC Desert 50AE

Elektrická airsoftová pistole Desert 50AE od firmy SRC se systémem blowback. O pohon této zbraně se starají čtyři AAA baterie.

Dlouhodobě nedostupný

649 Kč

Detail

Airsoft pistole SRC M92F

Tato replika pistole Beretta M92 je vyrobena z odolného ABS plastu a o její pohon se starají čtyři AAA baterie.

Dlouhodobě nedostupný

604 Kč

Detail

Airsoft pistole STTi-SRC ST1911 C

Kompaktní verze legendárního Coltu 1911 od firmy SRC. Vyznačuje se povedeným celokovovým zpracováním a ergonomickými plastovými střenkami.

Dlouhodobě nedostupný

1 900 Kč

Detail

Airsoft pistole STTi-SRC ST1911 S

Kompaktní provedení známé 1911ky. Nechybí dlaňová pojistka a potěší vás i reálná rozborka. Pro lepší požitek ze střelby má systém blowback.

Dlouhodobě nedostupný

1 900 Kč

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.