skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Jsme tu pro vás Michal +420 591 140 565, Po–Pá, 8:00–16:00

Sbírejte věrnostní diabolky a šetřete na nákupu

icon_in_basket 0 Prázdný
Marek Děngl

Mirka Zákaznická podpora

Váš košík je prázdný

Přidejte do něj vybrané zboží. Přemýšlíte, kde začít?

Prohlédněte si nejprodávanější kusy nebo využjite naši poradnu.

Airsoftky pro každého

SRC

SRC

Starrainbow Company – SRC vznikla na Tchaj-wanu v roce 1993. Zpočátku se věnovala výrobě hraček pro domácí trh, ale s rostoucí popularitou airsoftu v devadesátých letech se vydala na cestu za svým snem – stát se nejlepším airsoftovým producentem na světě.

Cesta nebyla vůbec jednoduchá, zpočátku začala s prodejem airsoftových zbraní z dovozu. Výroba vlastních replik byla ještě v nedohlednu. Obrovské investice do výrobních zařízení a vývoje se však postupně začaly vyplácet. První produkty byly různé modifikace a doplňky pro zbraně jiných značek. Tím se SRC postupně dostala do povědomí hráčů a k první airsoftce už chyběl jen krůček.

Nejprve přišly na řadu manuální a elektrické pistole a následně plynovky s blowbackem. Prodeje rostly a na prknech inženýrů se rodily čím dál pokročilejší repliky elektrických a dlouhých plynových pušek. Příkladem je plynový kalašnikov s blowbackem SRC AK-74 nebo elektrický kulomet SRC RPK. Každá zbraň je kompletována ručně a firma vynakládá nemalé prostředky k testování, technici vystřílí stovky tun kuliček ročně. Spokojení zákazníci jsou totiž pro SRC na prvním místě.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz